Jump to content

Podanie ;] v2

dejvikk
 Share

Recommended Posts

Nick: warning_

Imię: Kacper

Znajomość AMX (1-10): 6/7

Sprawny i działający mikrofon: Posiadam. 

Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/warning_/91.224.117.247:27015/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:  Ponieważ jestem bardzo często w godzinach porannych, mam doświadczenie, i jestem chętny do pomocy w wykonywaniu obowiązków administratora ?

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: TAK, podam jak wrócę ze szkoły otóż pisze to z telefonu. 

Staż w Counter-Strike 1.6:  4 latka

Czy posiadałeś już admina?: Tak, nie jednokrotnie

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Szukałem fajnego cod modzika i znalazłem ^^. 

Punkt, który sam dodałem ;]

Coś o sobie: Mam na imię Kacper. Mieszkam w Połańcu, województwo świętokrzyskie. Interesuje się motoryzacją w tym ATV, mam swojego quadziosza, lubie sobie nim pośmigać :D. Zazwyczaj jestem kulturalny, dopóki ktoś mnie nie wyprowadzi z równowagi. Jestem osobą ogarniętą, miłą, i pomocną. Jeśli ktoś chce wiedzieć o mnie coś więcej, to zapraszam na PW/GG/STEAM

Dodam informacje iż staram się pomagać graczom, i raczej od tygodnia panuje nad nerwami ?

Nie rozumiem podejścia do mnie, chodzi o zachowanie, na serwerze jest pewien admin który nawet wyzywa graczy i skarg na niego nie ma, ale nicku nie wymienię, bo pozatym jest wzorowy. 

//edit

Poprawki, bo coś poucinalo... 

Edited by warning

Przykro mi,lecz twoje podanie mnie nie przekonuje.

Wiem że lubisz zwracać uwagę innym na łamanie regulaminu,lecz czasami tobie też zdarza się złamać zasady (Wchodzenie na txt,wyrzucanie broni na koniec mapy.)

Z panowaniem nad nerwami też mogę się kłócić gdyż byłem świadkiem gdy odnosiłeś się do innych wulgarnie.

Jestem na nie.

Jestem za okresem próbnym

-steam (nw o co chodzi z tym co tam napisałeś)

+gt

+podanie dobrze napisane 

+posty masz 

O co ci chodzi z tym steam??

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: lux, 
:D (chyba że ją zabrali, bo kiedyś robiłem sobie bekę :D)
:).
Edited by Ogonek

Na Okres próbny 1 tydzień:

+++

Gt masz dosyć dobre i jako tako staż na serwerze.

Steam masz wielki + jak dla mnie. 

Starasz się zgłaszasz graczy na u@.

Jesteś dosyć aktywny w dziale serwera.

A teraz minusy ------

Od poprzedniego podania dostałeś 3x bana.

No trochę panowanie nad nerwami nie poprawiłeś zdarza się nadal kłócić...

o.O, o dziwo nie mogę edytować swojego posta z podaniem, więc przepraszam za ten post, lecz prosiliście o steam id, proszę łapać :D

#19 "warning_" 2072 STEAM_0:0:177360283   0 00:14   21    0

17 minut temu, warning napisał:

o.O, o dziwo nie mogę edytować swojego posta z podaniem, więc przepraszam za ten post, lecz prosiliście o steam id, proszę łapać :D

#19 "warning_" 2072 STEAM_0:0:177360283   0 00:14   21    0

To było napisać podanie na komputerze na spokojnie

Może i nie spełniasz wszystkich wymagań, bo ukończonych 16 lat nie masz, ale sam mi o tym mówiłeś że jeszcze w tym roku będą więc jestem w stanie przymknąć oko. Gt było bardzo dobre, ale ostatnio nie grywasz za długo. Masz steam co mnie bardzo cieszy. Widać twoją aktywność na forum dzięki czemu masz ode mnie szanse

Okres próbny na 7 dni. Do poprawy masz swoje panowanie nad nerwami, dokładne zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie go oraz poprawę gt na dniach.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.