Jump to content

Revi na admina

Revi
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: `Revi

2. Wiek: 16

3. Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/`Revi/91.224.117.23:27120/ (Nie grałem dosyć długo, bo nie miałem komputera, ale teraz jest nowiutki i można pykać dalej :)

4. Mikrofon [TAK/NIE]: Tak

5. Znajomość AMXX [0-10]: Żeby nie skłamać 5/6, adminom przydaje się i tak tylko amxmodmenu i znanie innych komend

6. Dlaczego ty?: Piszę podanie, aby graczom grało się jeszcze lepiej. Często grają odpalone nonsteamy a nie ma admina, dzieci wrzeszczące przez mikrofon.. Wtedy nie da się grać i ludzie wychodzą, mam duże doświadczenie w ocenianiu czy gracz jest odpalony czy nie, bo przegrałem w tą gierkę całe 8 lat :) 

7. Platforma [STEAM/NONSTEAM]: STEAM - https://steamcommunity.com/id/revihuj/ (Vac nie jest mój, konto dostałem za darmo z vaciem, jest on na csgo)

8. Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?: Tak zapoznałem się z warunkiem na admina i spełniam je w 100%.

EDIT. @H22 Te wyzywanie w komentarzach.. To są moje mordy, wyzywamy się dla żartów :) I nie daję się łatwo sprowokować, bo często wyzywają mnie jakieś dzieci itp. bo je zabiłem i nic nie pisze ani nic nie mówię.

Wiem, że podanie dosyć szybko, ale grając na serwerze, zauważyłem, że gra tu naprawdę dużo odpalonych ludzi więc chcę pomóc :) 

Edited by Revi

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kojarzę z serwera z ostatnich dni, niestety tylko ostatnich. 

Na plus mikro, doświadczenie oraz wystarczająca znajomość AMXX, jednak mam 3 ważne minusy:

- Zdecydowanie za szybko z tym podaniem, daj się poznać na serwerze, wykaż, że nie przyszedłeś tu na chwilę, pokaż jaką jesteś osobą, 

- Nie podoba mi się sposób w jaki się wyrażasz w komentarzach na swoim profili steam, wnioskuję, że łatwo dajesz się prowokować, a to jest niedopuszczalne będąc adminem, 

- vac; dla mnie admin musi mieć czyste konto jak łza.

Jestem na nie. 

Edited by H22

Myślę że trochę za wcześnie spróbowałes, chciałbym abyś pokazał ze jestes osoba godna zaufania, posiadasz wiele plusow co mnie cieszy. Lecz wybacz ale z tym steamem Cię nie przyjmę. Zmień steam przede wszystkim, daj się troszkę bardziej poznać gracza i admina. Spróbuj za jakiś czas. 

Na ta chwilę podanie odrzucam. 

Powodzenia 

Edited by LSI

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.