Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja przeniosłem się do Play z sieci heyah czyli ładnych parę lat temu. Ogólnie wszystko od początku funkcjonowalo bez zarzutu . Jedynym minusem niedopracowaniem ze strony operatora jest czas oczekiwania na włączenie usługi po jej wybraniu i zakupie. Zdarzało się nawet 2-3 dni. Nie zdarzało się to co jeden pakiet lecz jeden na 7,10 razy. Uważam że warto przenieść się do Play i polecam go każdemu kto będzie miał dylemat jaka siec komórkowa wybrać. 

Jestem w playu i na samym początku już powiem, że bynajmniej u mnie działa fatalnie. W moim domu zasięg mam jedynie w kuchni, w dodatku są to 1-2 kreski. Jakość obsługi klienta beznadziejna. Dzwoniłem do nich dwa razy z moim problemem - zignorowano mnie. Osobiście nie polecam, a sam wkrótce zamierzam przenieść się do orange lub plusa.

PLAY ma dosyć fajne oferty jeżeli chodzi o abonament do tego ciekawe telefony w ofercie
obecnie posiadam Play od kilku miesięcy i na brak zasięgu nie narzekam, internet tak jak wyżej wspomniano zależy od miejsca ale przeważnie działa bardzo dobrze

Przez 4 lata mialam kartę pre-paid i bylam zadowolona ale odkąd przeszłam na abonament to jakaś porażka. Telefon gubi zasięg w Warszawie, o mojej wsi już nawet nie wspomnę. KIedyś bez problemu mialam tam 4 kreski a teraz jak przyjeżdzam do domu to nie ma ze mną kontaktu bo wiecznie albo brak zasięgu albo jakieś h+

Proponowane klientom oferty są słabsze od konkurencji, szybkość internetu też nie jest zachwycająca.

Ja na swojego operatora sieci narzekać nie mogę. Jestem w play, a raczej pod sieci pochodnej od play od paru dobrych lat i nie skarżę się jakoś na nich. Dużo jeżdzę po Polsce i zasięg jak i Internet sprawuje się przeciętnie, czyli cudów z jego strony się nie spodziewam, ale też tragedi nie ma. Jedyne na co mogę narzekać to na swoje miejsce zamieszkania, w którym zasięg jest bardzo fatalny i nie ma go we wszystkich pomieszczeniach domu. 

Play. Hmm. Osobiście nie polecam. Działał mi fatalnie, czyli wolny internet, brak zasięgu, czas oczekiwania na wykupioną usługę. Oferty mi się nie podobały (ja preferuję kartę, nie abonament). Mam zasięg praktycznie ze wszystkich sieci jakie miałam oprócz Play. Miałam T-Mobile, Play, Plus, Orange, Heya oraz Plush (no ale Plush można zaliczyć pod Plusa :D )

Mam abonament w play i nie narzekam. Miałem problem po 3 dniach z telefonem (wada fabryczna- Z tego, co mi wiadomo było za mało pigmentu w wyświetlaczu). Po 2 dniach dostałem nowy. Z zasięgiem nie mam problemu nie licząc wiosek zabitych dechami.

Internet w mojej wiosce wygląda w play tak:

27157606_2029896153917778_1778751230_n.thumb.png.121b9074f151d6ac2ee1bb8fb8ef0906.png

W dniu 25.01.2018 o 16:48, Papa FrozeN napisał:

Mam abonament w play i nie narzekam. Miałem problem po 3 dniach z telefonem (wada fabryczna- Z tego, co mi wiadomo było za mało pigmentu w wyświetlaczu). Po 2 dniach dostałem nowy. Z zasięgiem nie mam problemu nie licząc wiosek zabitych dechami.

Internet w mojej wiosce wygląda w play tak:

27157606_2029896153917778_1778751230_n.thumb.png.121b9074f151d6ac2ee1bb8fb8ef0906.png

Niezle. Natomiast w Warszawie wygląda to tak:  nafavdf6ffm4.png

Edited by SUPERBOHATERKA!

Guest

wszystko ok, tylko slabe telefony maja w ofertach trzeba brac drogi abonament aby miec mocno sredni telefon :/ dostalem Huawei p9, to spadl mi z lozka i pajeczyna sie zrobila xD

Ja sama mam numer w Play i narzekać nie mogę. Pakiety i usługi, które mam zaoferowane w abonamencie są dosyć dobre i w sumie wystarczają na moje potrzeby. 

Co do internetu-czasami gubi zasięg,  ale to naprawdę rzadko. 

Co do oferty telefonów-racja, jak chcesz mieć porządny telefon to są dwie opcje:

1. Kwota abonamentu jest kosmiczna.

2. Dopłata za telefon jest większa niż jego abonament. 

Gdybym jednak  miała komuś polecić sieć-zdecydowanie byłby to Play. ;)

Ja za 4 telefony i abonament z nielimitowanym internetem i rozmowami oraz smsami place 250zl okolo.Osobiscie dla mnie jest to dobra Siec niby ma niezawodny internet ale zdarza sie ze chodzi do bani.Jak dla mnie to wszystko wsytrczy a cena tez nie jest za duża.napewno z wszytskich sieci play jest dla mnie nie zawodny bez wachania bralbym udzial w play.☺

Jestem od 4 lat, jakis pakiet rodzinny za 30 zl czy cos takiego( stare i pewnie nie aktualne)

Ogolnie wszystko bez limitu( internet zwalnia po 100GB, ale to nie jest jakims problemem) + darmowy TIDAL, ktory jest na 2lata, ale Oni zawsze cos lubia spieprzyc i trwa on nawet 3; po jakims czasie zaczal mnie denerwowac internet. Rozwiazanie proste, zmienic Siec na PLAY PLUS i nagle nie ma z nim problemu - na terenie podkarpacia i w wiekszosci wielkich miast.

Ogolnie polecam, ale jak sie przenosic to z rodzina, bo wiecej korzysci.

Byłem w Play już od dobrych kilku lat i powiem, że tragedii nie było, ale zarazem są lepsze sieci. Czasami telefon gubił zasięg, a jeszcze rzadziej internet. Ogólnie oceniam i tak pozytywnie, bo jak na tamte czasy oferta była dobra, teraz lepsze jest orange.

Jak dla mnie okej, w moim mieście nie mam problemu z zasięgiem, internet zawsze działa dobrze. Użytkuje zwykły play na kartę co miesiąc doładowuje i wykupuje pakiet rozmów sms i internetu :) jestem zadowolona, 3 lata temu jeszcze w Orange