Jump to content

Podanie

Rumcyk.
 Share

Recommended Posts

Nick: Rumcyk.
GT (http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015): https://www.gametracker.com/player/Rumcyk./80.72.40.221:27015/
Mutacja: Jak najbardziej / Tak
Znajomość amxx: 6/10
Dlaczego ty?: W cs`a gram już pare dobry lat , dokładnie 8 lat, dzięki swoim starszym kumplą "zawody szkolne".
Na waszej sieci grałem wcześniej na dd2 ale to chwilunie , czas nie pozwolił na dłuższą rozgrywkę, na [GO:MOD] #2 4 MAPS swoją przygodę zacząłem miesiąc temu jak nie lepiej.
Myślałem sporo czasu , by zostać adminem tutaj , ze względu prywatnych ( praca,obowiązki ).
Jednak zdecydowałem się kandydować na administratora serwera , z tego względu iż mimo tych małych przeszkód szacuję , że będę miał czas by godnie reprezentować cała administrację "1shoot2kill" , oraz cała serwerownie promować swoją grą , a przede wszystkim postawą godną naśladowania.
Mam doskonałe poczucie humoru i bezkonfliktowy styl swojego życia.
Oczywiście odróżniam proste i nie czyste przypadki gry.
Gametrackerem nie powalam , dopiąć do tego można forum...
Myślę , że będzie to formalność i użytkownicy forum oraz gracze zaakceptują moje podanie o Administratora serwera  [GO:MOD] #2 4 MAPS.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer: Szukałem stabilnego serwera na , którym można normalnie pograć.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak posiadam w pełni działający mikrofon.
Platforma (STEAM/NON STEAM): NON STEAM
Czy zapoznałeś się z warunkami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Tak , zapoznałem się i nie spełniam ich do końca , ale myślę ze wszystko da się nadrobić ! 

Na TAK: 

+ WIEK,

+  GT takie sobie, ale jako iż dużo gram w nocy mogę powiedzieć, że właśnie Rumcyk w tych godzinach gra, więc na +,

+ MAJK,

+ Podanie,

- STEAM,

- FORUM , da się nadrobić, więc nie wiem czy mogę to zaliczyć jako ( - ),

Mogę powiedzieć, że jest osobą z którą można pogadać, jest bezkonfliktowy. 

Podanie ladnie napisane ale razi mnie Twoja platforma, jesli jestes w stanie zalatwic Steam bede za okresem probnym, poki co jestem na nie ze wzgledu na staz i non steam. GT ladne z tego jak i jedynego tygodnia, ale musisz pograc troszke dluzej, dac sie poznac. Tak wielce jestes pewien siebie, ze inni moga brac z Ciebie przyklad i Cie nasladowac, chcesz byc przykladem nr 1 jako ns? No nie bardzo :D reasumujac zakup steam bede na tak.

Czaje @Rumcyk. tylko na przyszłość edytuj post jak chcesz odpowiedzieć bo regulamin mowo jasno, pod swoim podaniem się nie wypowiadamy :) ale życzę powodzenia

Edited by `ScreamMyName

2 godziny temu, `ScreamMyName napisał:

Podanie ladnie napisane ale razi mnie Twoja platforma, jesli jestes w stanie zalatwic Steam bede za okresem probnym, poki co jestem na nie ze wzgledu na staz i non steam. GT ladne z tego jak i jedynego tygodnia, ale musisz pograc troszke dluzej, dac sie poznac. Tak wielce jestes pewien siebie, ze inni moga brac z Ciebie przyklad i Cie nasladowac, chcesz byc przykladem nr 1 jako ns? No nie bardzo :D reasumujac zakup steam bede na tak.

Wszystko Doskonale rozumiem.
Posiadam Steam tylko na CS;GO , kwestia kupienia 1.6 , w najbliższym czasie postaram się to jak najszybciej załatwić , teraz jestem w pracy :P ! , Pozdrawiam.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.