Jump to content

Podanie

Tomasz.pr*******e:P
 Share

Recommended Posts

1.Tomasz.pr*******e:P

2.Hubert

3. 21

4. 8

5. tak

6. 

7.Gram dużo w nocy i jak adminów nie ma to dużo ludzi łamie regulamin i przydaloby się to ogarniać 

8. 5372 STEAM_0:0:243172720   0 00:11   29    0

9. przeszlo  5 lat przed przerwą 

10.   miałem przerwę 3 letną w c.s a przed przerwą miałem adma przez dwa lata 

11. Wcześniej tez grałem ciągle na cod modach i po przerwie tez chciałem wiec szukałem na internecie i znalazłem ip i mi się spodobal i gram na nim 

Nadrób forum, znajdź SAM swoje GT i dopiero będzie można myśleć, bo się nie popisałeś w tym podaniu, nie wiadomo czy faktycznie masz takie doświadczenie skoro nawet GT nie umiałeś wkleić.

A do tych dwóch wyżej, może powiecie coś więcej niż to co widać w podaniu?

Niestety jestem na nie.

-Napisałeś to podanie (przepraszam za określenie) na odwał. Nie postarałeś się i nie zachęca ono do czytania, a wręcz razi.

-Nie podałeś swojego linku do GT, powinieneś to zrobić w podaniu, a nie chcę mi się go szukać.

-wybacz ale jakoś średnio kojarzę cię z gry i nie zapadłeś niczym w pamięć, nie pamiętam od cb zgłoszeń na [email protected] 

Sam wiem ile tutaj starałem się na admina. Więc Hubercie, według mnie najlepiej będzie jak dasz się trochę poznać i za tydzień spróbować ponownie. I pamiętaj że podanie reprezentuje Ciebie i twoje zaangażowanie. Bo to podanie nie zbyt zachęca do czytania :D

Ale to tylko moje zdanie :P

Kolejny minus po twoich ostatnich postach:

-warny

Edited by `BadGamer
Dodatek

Popieram @`BadGamer, tego "podania" nawet nie da się czytać, zrobione kompletnie na odwal, w pośpiechu.. kojarzę Cię trochę z gry ale samo to "podanie" jest dla mnie lekceważeniem stanowiska, na które aplikujesz.. pokaż się nam z lepszej strony i za tydzień się postaraj. 

- GT

- forum

- podanie

• Jeżeli NIE spełniasz wymagań NIE składaj podania

Póki co na nie.

Nick: Tomasz.pr*******e:P
Imię: Hubert

Znajomość AMX (1-10): 8
Sprawny i działający mikrofon: Tak
Link do swojego GameTracker'a:
 https://www.gametracker.com/player/Tomasz.pr*******e%3AP/91.224.117.247:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gram dużo w nocy i jak adminów nie ma to dużo ludzi łamie regulamin i przydaloby się to ogarniać 
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 5372 STEAM_0:0:243172720   0 00:11   29    0
Staż w Counter-Strike 1.6: przeszlo  5 lat przed przerwą
Czy posiadałeś już admina?: miałem przerwę 3 letną w c.s a przed przerwą miałem adma przez 2 lata 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Wcześniej tez grałem ciągle na cod modach i po przerwie tez chciałem wiec szukałem na internecie i znalazłem ip i mi się spodobal i gram na nim

Poprawiłem podnie 

Według mnie użytkownik @Tomasz.pr*******e:P jak najbardziej nadaje się na administratora serwera. Jest to osoba kulturalna, aktywna i przede wszystkim komunikatywna. 

Myślę że jeżeli szukacie uczciwego admina, który będzie rzetelnie wywiązywał się ze swoich obowiązków to jest to właśnie @Tomasz.pr*******e:P

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.