Jump to content

Skarga e many i NightWH

{}{}{}{}{}{}{}{}
 Share

Recommended Posts

Twój nick:{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Nick gracza/admina:e many i NightWH

Czas zdarzenia:około 13.10

Ip i steam id gracza/administratora:Macie bo to admin

Opis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer na mapie zm_dust2_nature na modzie swarm wspułpracują obaj admini NightWH i e many nie będę się rozpisywał ponieważ wszystko jest na demku (czarno na białym)

Dowód (demko/ss):http://www90.zippyshare.com/v/VtwIAoi9/file.html

Edited by {}{}{}{}{}{}{}{}

Rozpoczęła się runda, byłem już w kampie. Z racji tego że jadłem obiad, puściłem mysz aby wziąć kęs pysznego obiadku (nie żartuje, tak po prostu było !) i kontrolowałem tylko ruch postacią z technicznego punktu widzenia (do przodu, do tyłu i na boki). Odłożyłem widelec i od razu zabiłem Nighta, więc nie za bardzo rozumiem w czym problem skoro Night został zabity  i nikogo nie zabił.

Nie będę wypominał twoich "współprac"  zanim nawet jeszcze zostałem adminem, ale mimo wszystko teraz spodziewaj się banów za najmniejszą głupotę. Koniec przymykania oka na różne wykroczenia. 

Jesteś śmieszny dzieciaku, lepiej byś się do nauki wziął a nie wkur**** ludzi na lewo i prawo 

Pragnę zauważyć że do puki nie było nawiasa czy tam zawiasa (jak kto woli) było cicho i spokojnie na serwerze.

Pozdrawiam :)

Zapomniałem jeszcze dodać że Night jest Bogu, ducha winny 

Edited by e many

Czyżby Gustawem się zasłaniał? Zwykły pionek jesteś  :D

a tak w ogóle co chwilę drzesz ta buzię przez mikrofon. Cały czas cię słychać na serwerze, ledwo co się wejdzie. A te prowokowanie na dobre ci nie wyjdzie chlopaku. Juz nie wspominając o tych skargach na siłę. Wiem co mówię bo znam e manego i sama kiedyś go namawiałam  żeby podanie pisał na tym serwerze. A stracił go kiedyś tylko dlatego że  przestał grac. Więc wątpię że na tym forum pojawi się słuszna skarga na niego . Pozdro 

Edited by NieOficjalna

Chciałabym Tylko jedno zaznaczy, że osoba składająca skargę także jest osobą, o pięknej historii banów, jak się nie mylę z piątku na sobotę otrzymałeś Bana  na 1 dzień.

Jesteś Osobą nie wiarygodną, psująca atmosferę na serwerze. Także mogę jedynie zauważyć po obejrzeniu demka według opisu e manego widać, że steruję postacią tak "wsad", nie ma ruchów myszki więc najwidoczniej nie mógł sterować postacią poprawnie. Oczywiście też i mi się czasem zdarza, że moja cudna myszka się rozładuje, i tak samo wykonuje ruchy "wsad" zanim podłącze do ładowania.

Skarga jest na siłę, i dobrze o tym wiesz {}{}. Jesteś Typem 15 letniego człowieka, który nie potrafi, żyć w społeczeństwie kulturalnym. Bo co drugie Twoje słowo  "ku..." drzesz swoją japkę jak kocica podczas rui. Jeżeli potrzebujesz uwagi to może zapisz się na lekcję śpiewu, i tam wyrażaj swoje kocie krzyki, może ktoś w Tobie znajdzie talent. Na serwerze nie ma łowców talentów, a są gracze, którzy chcą się wyluzować po ciężkim dniu  pracy, szkoły ogólnie. Ty swoją osobą to zaburzasz.

6 godzin temu, e many napisał:

Pragnę zauważyć że do puki nie było nawiasa czy tam zawiasa (jak kto woli) było cicho i spokojnie na serwerze.

Wcale nie było jechane (reset temu) na mnie cały czas, że jestem rozpieszczonym gimbusem ze zbyt wysokim ego. A no i skryptów na abh używam tak rażąco, że wątpliwości co do mnie mają admini(otóż wystarczy mieć trochę oleju w głowie i grać trochę na dr, żeby rozpracować tę gierkę). Do teraz 3/4 serwera rzyga mną i chcą żebym zrezygnował (mi nie trzeba tego mówić wprost, głupi nie jestem...) Zero zaufania jednym słowem, a wy w każdym temacie piszecie o tym jak marzycie o kulturalnej grze..

3 godziny temu, DeadGuy napisał:

Skarga na siłę i tyle. 
W tamtej sytuacji nawet przez mikrofon many'ego było słychać, że ma pełną buźkę jedzenia :D

Znalazł się obrońca prawa... Wcale many nie zywyzwał {}{}{} i nie przeklinał w opór jakby zapomniał o tym, że ma admina. Po co o tym wspominać, skoro lepiej wytknąć gimbuskowi, że psuje serwer. Macie szczęście, że nie był na tyle mądry żeby nagrać to wszystko co powiedział many i wrzucić tutaj, bo owy admin za takie coś mógłby pożegnać się z posadą, a nie otrzymać ostrzeżenie... Widać wszyscy jesteście siebie warci.

2 godziny temu, NieOficjalna napisał:

Wiem co mówię bo znam e manego i sama kiedyś go namawiałam  żeby podanie pisał na tym serwerze. A stracił go kiedyś tylko dlatego że  przestał grac. Więc wątpię że na tym forum pojawi się słuszna skarga na niego . Pozdro 

Hej! Ty naprawdę wiesz co mówisz! <: Ooooops, wyjaśniłem twoje zdanie wyżej... W ogóle zabawne, że Ty dalej robisz te multikonta na forum... Nawet mi sie już tego zgłaszać nie chce, bo szkoda mojego cennego czasu na kogoś takiego jak ty, Nicole czy tam Patryk(różne opowieści słyszałem na temat twojego imienia, nie jestem doinformowany, więc będę używał obu sformułowań :v)

Słowem podsumowania. Człowiek w swoim życiu ma taki okres, w którym zrozumie, że pewnych rzeczy się nie mówi i nie robi, bo nie wypada. Nasz kolega {}{}{} którego uwielbiacie najwyraźniej takiego momentu w życiu jeszcze nie przeszedł i musimy poczekać. Wszystkim adminom zm radzę sobie zrobić taki bajer pod jakimś klawiszem, mowa o: bind "klawisz" "amx_mute {}{}". Nawias będzie pisał skargi, że mutujecie go bez powodu. Wtedy wystarczy pokazać ss jego nicku w bansie i po sprawie. Po co dać się prowokować? Żeby opiekun musiał czytać ten szrot ,a co dopiero tracić czas na jego rozpatrywanie?...

Edited by Guest

41 minut temu, Trzeci napisał:

Znalazł się obrońca prawa... Wcale many nie zywyzwał {}{}{} i nie przeklinał w opór jakby zapomniał o tym, że ma admina. Po co o tym wspominać, skoro lepiej wytknąć gimbuskowi, że psuje serwer. Macie szczęście, że nie był na tyle mądry żeby nagrać to wszystko co powiedział many i wrzucić tutaj, bo owy admin za takie coś mógłby pożegnać się z posadą, a nie otrzymać ostrzeżenie... Widać wszyscy jesteście siebie warci.

Zacznijmy od tego, że owa skarga mówi o współpracy, której tutaj nie było. 
Mówisz tutaj o przeklinaniu i kulturze, ale w skardze nigdzie nie widzę żeby {}{}{}{}{}{}{} mówił coś o jego przekleństwach.

Tak jak wypowiedziałem się wcześniej, skarga na siłę. 

49 minut temu, DeadGuy napisał:

Zacznijmy od tego, że owa skarga mówi o współpracy, której tutaj nie było. 
Mówisz tutaj o przeklinaniu i kulturze, ale w skardze nigdzie nie widzę żeby {}{}{}{}{}{}{} mówił coś o jego przekleństwach.

Tak jak wypowiedziałem się wcześniej, skarga na siłę. 

Masz rację, mój błąd. W sumie myślałem, że skarga jest też za obrazę, ale nieważne.

10 godzin temu, Trzeci napisał:

Masz rację, mój błąd. W sumie myślałem, że skarga jest też za obrazę, ale nieważne.

Ale o czym my tutaj rozmawiamy? Twój błąd to w ogóle że się wypowiadasz na siłę nie mając pojęcia widzę żadnego co do skargi. Jak nie skomentuje to się nie zesra. O czym mowa ? Jakie multi konto? Skoro to moje pierwsze konto zweryfikowane przez Google :)

Faktycznie, poniosło mnie i zacząłem nadmiernie przeklinać, nikogo w tych słowach nie wyzywalem, niestety nie mam nerwów ze stali i zastanawiam się czy zawias chociaż odezwalby się do mnie w realnym życiu. 

A Ty Trzeci wiem że od samego początku nie przepadałeś za mną, nie mam pojęcia dlaczego. Zanim wszedł zawias kampiliśmy razem i graliśmy jak ludzie. No ale cóż poradzę... Pokazujesz teraz jaki jesteś dwulicowy i w ogóle to ch** z Tobą ??

53 minuty temu, e many napisał:

Faktycznie, poniosło mnie i zacząłem nadmiernie przeklinać, nikogo w tych słowach nie wyzywalem, niestety nie mam nerwów ze stali i zastanawiam się czy zawias chociaż odezwalby się do mnie w realnym życiu. 

A Ty Trzeci wiem że od samego początku nie przepadałeś za mną, nie mam pojęcia dlaczego. Zanim wszedł zawias kampiliśmy razem i graliśmy jak ludzie. No ale cóż poradzę... Pokazujesz teraz jaki jesteś dwulicowy i w ogóle to ch** z Tobą ??

Właśnie o to mi chodziło, że Cię poniosło.. Chyba admin nie powinien się tak zachowywać. Ja zawsze gram dla zabawy i jakiś gość tego nie zmieni. Nigdy nic do ciebie nie miałem, bo u mnie każdy z początku ma dobrą opinię. W sumie do teraz miałem pozytywne zdanie o tobie. Najlepiej odpisać komuś kto napisał prawdę, że jest dwulicowy i w ogóle to ch*j z nim. Gratuluję Ci, że tak myślisz. Tak naprawdę wspomniałem o tej obrazie tutaj, żeby przestrzec Cię przed tym żebyś się nie dał sprowokować, bo nie takiemu manemu pisałem, że jestem na tak w podaniu. Widać jeszcze jedna osoba chce żebym zrezygnował ^^ Nie pozdrawiam... 

No, a co do Patryka czy tam Nicole... Szkoda nawet cytować i wyjaśniać, bo strata czasu xD

Edited by Guest

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.