Jump to content

Naplet
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Naplet

Nick osoby której chcesz napisać pochwałę: Janusz

Powód: miny w przejsciu

witam, 

Z jakiego powodu dostałem bana zatytułowanego "miny w przejsciu" skoro regulamin nie przeiduje za takie coś banów "Zabronione jest stawianie min bez możliwości ich ominięcia. Musi być co najmniej 1 swobodna droga do jej obejścia. Nie można stawiać miny na minie.Zakaz stawiania min na bs'ach,respie oraz przy hostach i na schodach. -> Ostrzeżenie,Kick,Ban na 5m - 5h" 

Miny były postawione na mapie cs_assalu_christmas image.png.837805f0978f2ea7bd63f23ac292615f.png

Wystarczyło przejść w strone (na obrazku) prawą do drzwi i je ominąć ale po co skoro lepieje jest w nie wbiegać i pisac "mina w przejsciu". 

Jeśli wg administaracji to jest przejscie bez mozliwosi ominięcia to moja rada lepiej usunąć klasy z minami bo juz nie da sie ich stawiac prawie nigdzie. 

Ps. Rozumiem że jeśli zaminuje jakieś "wole pole" bo będe miał tyle mina (moje 4 + perk 4) to tez to za to dostane bana bo jest tyle min ze sie nie da przejść ?

I własnie dlatego że daje się bany bez ssów to jest tylko moje słowo przeciwko ... 

Edited by dotka

tak naprawde dostałem bana nie za to że nie ma możliwości przejścia tylko za "MINA W PRZEJSCIU"

A problem jest taki że kazdemu kto padnie wygodniej jest napisać mina w przejściu i jechać na swojej dobrej relacji z adminami :) 
Poprzeni ban również był moim zdaniem niesłuszy ale przecież wszyscy widzieli nawet ci co na serwerze ich nie było wiec .... odbijac się mogę. 

A szycytem hipokryzji jest to że osoba będąca w zespole ze mną na początku twierdziła :

*DEAD* Naplet :  jak jest wejscie szerokie to nie moge postawic 4 min ?

*DEAD* Naplet :  chyba jestes smieszny wtedy nigdie nie moglym stawiac

NIE WOLNO W PRZEJSCIU NIC STAWIAC !!
Witaj na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [RESET 17.12] [CoD 201 Hard] 1shot2kill.p
*** ht3a killed Kacper <3 with a headshot from famas ***
[VIP] *DEAD* Ucze sie grac dGl :  mozesz

[VIP] *DEAD* Ucze sie grac dGl :  nie sluchaj 

Natomiast jak zmieniła zespół na przeciwny:
[VIP] *DEAD* Ucze sie grac dGl :  janusz

Basia | CSSetti.pl dropped
Basia | CSSetti.pl has left the game
[VIP] *DEAD* Janusz :  ?
[VIP] *DEAD* Ucze sie grac dGl :  i co, postawil w przejsci

I takich ludzi słucha się w ciemno :)

Edited by dotka

I znów płacz dziecka... Jak ja to lubię :) . Graczu... Nawet Jeśli przejście by mniejsze i byś postawił tyko jedną minę to nadal to jest mina w przejściu :) Przejście ( czy to Brama, Drzwi, Tunel , A nawet przejście między poziomami ) Musi być swobodne w 100% dla gracza anie że ustawiasz miny w 3/4 szerokości przejścia i się kłócisz ze jest przejście.. Wiesz jakby gra wyglądała jakby było można blokować przejścia ?? Ludzie by stali i by się zastanawiali grze gracz taki jak Ty ustawił miny by było można je ominąć W PRZEJŚCIU..

Edited by Janusz z 201
P.S . NIe słucham ludzi w ciemno :) Jakbyś widział byłem na Spectcie i Ciebie obserwowałem 2 razy tam postawiłęś a za trzecim razem na dole tam gdzie się zaczęła Twoja gra w nowej rundzie :)

pokaż w regulaminie :) zapis o przejsciu i minach zapis o możliwości swobodnego przejscia był spełniony :) 

Nawet jak postawie na środku dd to tez nie jest to swobodne przejscie bo jakaśłajza wejdzie...

Edited by dotka

I dobrze zrobił, również dobrze pisząc tą skargę powinieneś się zastanowić czy tak naprawdę była ona potrzebna. 

1 minutę temu, Janusz z 201 napisał:

I znów płacz dziecka... Jak ja to lubię :) . Graczu... Nawet Jeśli przejście by mniejsze i byś postawił tyko jedną minę to nadal to jest mina w przejściu :) Przejście ( czy to Brama, Drzwi, Tunel , A nawet przejście między poziomami ) Musi być swobodne w 100% dla gracza anie że ustawiasz miny w 3/4 szerokości przejścia i się kłócisz ze jest przejście.. Wiesz jakby gra wyglądała jakby było można blokować przejścia ?? Ludzie by stali i by się zastanawiali grze gracz taki jak Ty ustawił miny by było można je ominąć W PRZEJŚCIU..

Dokładnie ma Janusz racje.  Skoro mógł to ominąć... to czemu nie poszedł jakimś innym przejściem? ? takie gdybanie, a skarga wcale niepotrzebna....

czyli rozumiem że nie ważne gdzie była mina czy można ja ominąć ważne że ktoś w nią wszedł i należy się ban ? dlaczego to piszę żeby ktoś tym sie zajął w końcu:) 
Bo jeszcze raz zanacze BYŁA INNA DROGA PRZEJSCIA CO PODKRESLA REGULAMIN.

I jeszcze jedna rzecz piszesz:

Musi być swobodne w 100% dla gracza anie że ustawiasz miny w 3/4 szerokości przejścia i się kłócisz ze jest przejście.. Wiesz jakby gra wyglądała jakby było można blokować przejścia ?? Ludzie by stali i by się zastanawiali grze gracz taki jak Ty ustawił miny by było można je ominąć W PRZEJŚCIU.. chyba nie mowiszo tym przejsciu bo kazdy kto grał na tej mapie doskonale wie że tam da sie postawić 4 repliki jedą obok drugiej i dalej bedzie można przejść:) bo przecież repliki tez nie mozna stawiac "bo sie nie da przejśc".

Edited by dotka

Moment, moment jestem trochę po %% i jutro to jeszcze przrczytam z zrozumieniem ale to co Mi sie rzuciło w oczy to post janusza.

Miny mozesz stawiac w przejściu tylko żeby dało sie ominąć. Więc w przejściu mieszczą się 4 miny to on może postawić 3 żeby było przejście. I nie wiem skąd ty wziąłeś te Swoje 1/4 ? @Janusz z 201

@Thomas . Mówię tutaj o mniejszym przejściu typu drzwi.. Jak postawi jedną to jest brak przejścia.. A Gracz stawiał tak miny że nie dało się przejsc i nie było to 4 miny a więcej :)  I nie nie stawiał tego tak by było można to ominąć :) Obejrzyj demko i stwierdź co i jak.. Jeśli uważasz że ban na 30 minut to przesada dawaj mi ostrzeżenie.. Ale tak jak mówiłem sprawdź demko nim coś zrobisz... A Gracza trzy rundy obserwowałem nim postanowiłem dać bana. 

yyyy Siema moim zdaniem mina była w przejściu bo w tym czasie bociłem na serwerze xD (jak zawsze) . i poza tym  pochwałaa dla Janusza za szybką reakcje . I tak moim zdaniem obniżce   dmg replikom bo to przesada żeby replika zadawała po 45 dmg

Edited by PS POJE

Rozumiem że nagrane jest demko w takim razie świetnie wszystko wyjaśni. 

A wypowiedz:

Musi być swobodne w 100% dla gracza anie że ustawiasz miny w 3/4 szerokości przejścia i się kłócisz ze jest przejście.. Wiesz jakby gra wyglądała jakby było można blokować przejścia ?? Ludzie by stali i by się zastanawiali grze gracz taki jak Ty ustawił miny by było można je ominąć W PRZEJŚCIU..

nijak sie ma do:

Mówię tutaj o mniejszym przejściu typu drzwi.. Jak postawi jedną to jest brak przejścia.. A Gracz stawiał tak miny że nie dało się przejsc i nie było to 4 miny a więcej :)  I nie nie stawiał tego tak by było można to ominąć :)

Raz twierdzisz że nie może być zadnej miny w przejsciu nawet duzym bo " to przejście" a raz zupełnie coś innego. 
Rozumiem że teraz szukasz jak wyjść z twarzą z sytuacji ?

Mi chodzi jedynie o jasne określenie gdzie można stawiać a gdzie nie, sam serwer blokuje stawianie min w większościmiejsc( bez względu czy to przejscie/resp/ hosty itd) do tego regulamin swoja drogą a umotywowanie bana swoja drogą wstarczy przeczytac cały wątek. 

Edited by Naplet

Graczu .Czytaj ze zrozumieniem :) Nigdzie nie napisałem że MOŻNA ! W każdej wypowiedzi bije do tego że nie można zastawiać przejścia ;) I Jakbyś czytał ze zrozumieniem to nie szukam wyjścia a sam poddaje się temu ze jak popełniłem błąd niech dają ostrzeżenie :)

P.s . Do ognia wejść się nie boję więc po co miałbym się bać konsekwencji co przez  jakiegoś gracza który dostał bana na 30 minut za miny ??

To nie chodzi o bana na 30 minut bo po 30 minutach jestem dalej na serwerze tylko jak pisałem wyżej nie wiadomo gdzie można stawiac bo wystarczy że wejdzie niezadowolona premka i ładujecie bany ( bo gdyby pisał 1 lvl darmowa klasa kazdy ma ją w du**e).

To chyba Ty nie wiesz co piszesz skoro na serwerze i w poscie powyżej twierdziłeś że "przejscie to przejscie nie ważne jakie jest duże" o potem piszeż że chodzi o "Mówię tutaj o mniejszym przejściu typu drzwi" dalej nie bede cytował bo nie widze sensu przepisywania tego samego non stop. 

Wiec Janusz zdecyduj sie czy przejscie to przejscie nie ważne jakie duze czy jednak wielkoć i możliwość obejscia ma znaczenie, bo jak dla mnie to jest niespójne(wyżej zacytowane fragmęty chyba jednoznacznie pokazują to o czym mówie).

I jeszcze raz podkreślę nie chodzi mi o ukaranie admina czy cokolwiek podobnego tylko ROZWIĄZANIE PROBLEMU.

Edited by Naplet

SERIO ? Zaminowując duze przejscie i pozostawiając drogę obejscia Ty przytaczasz przykłady małych przejść ? co to ma wspólnego ? (tak pozostawiam w duzym przejsciu małe celem obejscia min) czyli da sie obejśc tylko trzeba użyć mózgu ... To jest właśnie problem że każdy interpretuje inaczej regulamin... jakoś jak stawiasz replikę ale da sie obok niej przecisnąć to nie jest ban za replike w przejsciu. 

chyba Tylko w Twojej opini, Thomaswypowidz sie bo ja już nie mam siły. Dobra tutaj mój bląd przy replikach może i regulamin przewiduje bany(tyle że nikt tego nie stosujena serwie bo ten punkt jest tak opisany niezrozumiale niby ma byćjedna droga ominiecia co konczy się kropką i od nowej brak możliwości stawiania w przejsciach) natomiast w przypadku min nie ma takiego zapisu w regulaminie. 

Edited by Naplet

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.