Jump to content

Skarga GRUPOWA

Nieletnia Kangurzyca
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Milenka

Nick gracza/admina: {}{}{}{}{}{}{}{}{},  Essa, kiufsafa

Czas zdarzenia:dzisiaj  

Ip i steam id gracza/administratora: -_-

Opis sytuacji:                          A Więc, na samym początku  {}{}{}{}{}{}{}{} współpracuje z administratorem "Essa" blokując mu lm, a Essa strzelał we mnie chociaż, stałam jako druga          | 16:36

kolejno  ToFFuS napisał Milenka, i zrobił znaczek "karniaka" obok mojego imienia/nicku       "Milenka ,.|.," (administracja nie reaguje a siedzi 2 adminów) 16:50

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}      nazwał mnie ku***ą z Afryki  i nie ukrywam, zrobiło mi sie przykro ;/    (podkreślam wciąż nikt z Administracji nie zareagował)                          |  17:13

I Tu wisienka na Torcie cudowna współpraca dwóch adminów, pięknie sie na to patrzyło, przykład dla reszty naprawde MEGAAA  kiufsafa  i Essa                 |od 30:55

Dowód (demko/ss) :http://www6.zippyshare.com/v/nnNK82xD/file.html

Gracz z nickiem {}{}{}{} został zbanowany za współprace (brak celi) i obrazę. Ban został nadany po obejrzeniu demka. Ban na 3h. http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=4764

Demko pokazuję także łamanie regulaminu przez administratorów. Essa i Kiufasafa.

20171229232510_1.jpgEdit:

Za tą obrazę nie dostał bana, demko w całej okazałości jest.

Druga kwestia 

Milenka do toffusa pisze "co tam mruczysz" a Essa wyrywa sie do Milenki "nie obrażaj". Po czym {}{}{} ją wyzywa od k...

żaden z was nie zareagował, a na pewno czytaliście czat.

co do współpracy 15 sekund na anti masz owszem, ale u Ciebie 15 sekund trwa nie całą minute. Widać, że chyba nie znasz się na zegarku.

JESTEŚ ADMINEM Twoim obowiązkiem jest przestrzeganie regulaminu, i pouczać osoby go łamiące!!!

Edited by ZoSia

Nie moge odtworzyc demka bo jestem teraz na telefonie, ale dziewczyno sama obrażasz, więc święta nie jesteś i skoro poczułaś się urażona pisz na [email protected] Co do mojej "wspolpracy" z esssaa mam czas do 15 sekund na antidotum, wiec nie musialem go zarazac , bo chcialem wziąć anti, jednak brakowalo mi pare ap, wiec kolega esssaa mnie we mnie strzelał, aż te ap nabijemy. Po chwili dał mi ap i wziałem anti. Czy to jest współpraca? Mi się wydaje, że raczej nie, ponieważ esssaa strzelał we mnie a nie w drugą osobę.

Co do karniaka obok nicku, uraziło cię to? Skoro w wcześniejszej skardze napisałaś, że wyzywanie od zwierząt i czworonogów kiufsafy to nie obraza. Co do obrazy {}{}{}{} dostał on już bana za tamtą sytuację, więcej nie będę się rozpisywał na temat.

Obejrzałem demko IIII:

Rusek wchodzisz do kampy Esssy, stoisz jak wół przed wejściem blokując ją żeby inne zombie nie mogły wejść, patrzysz na niego cały czas i czasem strzela w cb czasem nie. 15 sekund dawno mineło bo, akcja dzieje się od 30:58-31:41 kiedy to pod koniec bierzesz anti i dostajesz pake. Napisane jest w regulaminie, że za współprace jest ban, ZALICZ SIĘ do tego też chodzenie na shifcie, a ty ewidentnie stoisz i się nie ruszasz przez kilka sekund. W pewnym momencie odwracasz się (pewnie wtedy nazbierałeś ap na anti) i każesz zombiakom za tobą, aby się cofneli? Co to ma być?!!?! Za takie coś każdy gracz dostałby od razu bana za współprace, ale według ciebie takie coś jest dozwolone, "bo nie miałem na anti i musiałem na nie nazbierać..." Coś mi tu śmierdzi. Twoja obrona w tej sprawie jest żenująca...

A i tak Milenka mogła to zgłosić na [email protected] , ale jako admin powinieneś zwracać uwagę na to co się dzieje na sayu i upominać graczy za obrazy i tym podobne, nawet jak nie zostały zgłoszone przez ofiarę(?) obrazy.

Nie nawidzę się wypowiadać w skargach bo to będzie zaraz spam i rzucanie się sobie nawzajem do gardeł, ale takie coś to już przesada!!!!

P.S @ojdoss wspomniałeś, że rusek mógł złapać laga, jego postać nie bugowała się w typowy sposób w takiej sytuacji, normalnie chodził, machała mu się głowa, a nie w bezruchu stał w "zlagowanej pozycji"- gdzie avatar macha tylko głową po postrzale. Do tego każdy admin jak sie spytasz powie Ci, że na anti ma się 15 sekund, wyjątkiem jest jak ktoś przekazuje tej osobie ap na anti, to tu tak nie wyglądało. Specjalnie nabijali na sobie ap żeby rusek mógł je wziąć. Jak byś obejrzał demko dokładnie i przeanalizował je zauważył byś, że to do czego tu doszło to 100% współpraca. Wspomniałeś, że miałeś admina na wielu sieciach więc wykaż się doświadczeniem i nie patrz przez pryzmat kogo lubię, a kogo nie, kto mnie denerwuje, a kto jest spoko.

Edited by MagicznyZiemniak
Błędy ortograficzne i interpunkcja {Pani L. nie nauczyła polskiego:( } i mała dopiska - drugi akapit + jeszcze coś

Admin musi zwracac uwage na [email protected], milenka nie zglosila tego na [email protected], nieraz zdazy cos przeleciec na chacie zanim sie to zauwazy.

Ja dostalem bana za obraze np. ale coz zrobic jak nieletnia kangurzyca jest taka swieta, nieraz wspolpracowala/blokowala kampe nie dostala bana. Kazdy admin tez mowi ze X czasu stales masz bana za obraze, jesli ktos chwile stoi to tez moze miec laga, moze ktos w domu go zawolal i zostal zabity w kampie a pozniej stal afk bo musial na chwile odejsc od komputera, kazdy jest czlowiekiem. 

Nikt nie jest swiety, milenka sama prowokuje, jest to zalosne dziecko ktore prowokuje i udaje aniolka, ale nie bede sie bawil w jakies zgrywanie demek itd zeby podkablowac ale czas to zmienic mimo, ze wystarczy ze dostaje paki i placze, tak daje mi to satysfakcje bo nie lamie regulaminu i moge nacieszyc sie jej nerwami rzucajac jej paki, sama do tego prowokuje zreszta. 

Aa Zosia i Ass mozna sie z was posmiac, bo jestescie hipokrytami bo uwazacie ze jestesmy "ekipa" a gracze widza jak bronicie wassupa, milenki a na nas jestescie tacy cięci, a sami dobrze wiecie ze prowokuja, jeszcze do tego macie 20l+ a placzecie w grze ze dostajecie paki i ze grac sie nie da a sami je zaczynacie rzucac :). Pilnuj sie milenka bo kazde zlamanie regulaminu przez ciebie od dzis leci na forum, pozdrawiam, JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE!

Edited by ojdoss

"Co do karniaka obok nicku urazilo cie to ???" I pisze to Administrator no serio juz naprawde tragedia ... co to ma być,, "święta nie jestes ? " Chłopie  nie broń swoich kolegów ty jestes Administratorem i co ty piszesz za teksty to ja nie czaje... powinieneś dawać przykład graczom na serwerze a nie ich dzielic na lubie to róbcie co chcecie a tych co nie lubie to ban za banem .... wgl się nigdzie nie udzielasz praktycznie zero na forum i nawet na serwerze masz wszystko w du**e za przeproszeniem i odnośnie współpracy tak to jest współpraca i nie raz u cb taki incydent zachodzil a zresztą juz i tak zepsuliscie atmosfere na serwerze.... nie jeden gracz to przyzna.

Powiem tak, to nie byl "karniak", ile razy ktos pisze cos co mnie "urazi" ale nie jestem dzieciem co bedzie sie mazac ze wyzywaja w jnternecie, ty zas masz 21 lat ass, a no coz plakac ze dostaje sie paki, to takie smutne, znajdz sobie ekipe i tez sobie wspolpracujcie czy to takie ciezkie?

Nie robie tego by bronic kolegow ale powiedzmy sobie szczerze milenka swieta nie jest, a jesli tak nie uwazasz to jestes naprawde slepy :).

Psujemy atmosfere bo robimy rzeczy na ktore pozwala regulamin to czas zmienic regulamin czyz nie?

Masz 21lat a placzesz o gre jak 10 letnie dziecko :)

Toffus akurat się mylisz ponieważ nie jestem hipokrytką, do każdego gracza podchodzę tak samo.Oczywiści stały gracz zna regulamin więc bez uprzedzenia karze, nowego upominam nie reaguje leci kara. Nie uważam was za żadna ekipę, czy cokolwiek. chociaż {}{} was tak nazwał. Przy mnie nie ma takich sytuacji, chociaż nie zdarzyło się Milenka nadużywała mikrofonu dostała muta. Wassup jak widzę, że zaczyna "prowokację" szybko go gaszę. I nie mam z nimi jakoś problemu. Może dlatego, że szanują mnie bo widzą, że dobrze się obchodzę z serwerem jak i graczami? Może byś Pomyślał czasem. Od kilku dni to Ty i {}{} gdy wchodzę na serwer prowokujecie mnie, ale ja się z tego śmieje czasem z Nequ czasem ze swoim. Ja nie płacze, że dostaję paki lecz gracze piszą do mnie z żalem, że nie da się pograć. Co do Ass on to napisał pokolejnej skardze gracza, że takie coś ma miejsce , że nie da się grać. Ludzie powoli odchodzą. 

Poza Tym Toffus nie na Ciebie jest skarga, i piszesz także nie na temat więc robisz zbędny spam, który nic nie wnosi do tematu.!

Po 1 to co napisałem nie było do ciebie?! Po 2 nie płacze tylko próbuje zrobić tak aby na serwerze grało sie normalnie i uwierz jak cb i {}{}{} nie było grało sie milej i fajniej po 3 jesteś zarozumialym, zadufanym cwaniakiem i człowieku naprawde szkoda mi słow na ciebie bo wszędzie probujesz wcisnąć swoje 3grosze.... 

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.