Jump to content

[Skarga] Ave

Ciastko^^
 Share

Recommended Posts

Twój nick: aim.exe

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Ave

Opis sytuacji: Zwróciłem uwagę waszemu opiekunowi serwera czy nie przesadzasz czasem , odpowiedz dostałem czy mam jeszcze coś do dodania po chwili ban na godzinę z powodem Ogarnij sie i teksty więc drogi adminie zwróciłem ci tylko uwagę:) a ty do mnie wyskakujesz z banem więc proszę cię abyś zaprezentował mi jakie słownictwa nie użyłem właściwego lub stosunku do ciebie @Krystek a ciebie bym prosił o właściwe wybieranie opiekunów ;)    

IP/ID gracza: VALVE_0:4:1172924110

Data i czas zdarzenia: 29.12.2017 03.04 godz

Dowód (ss/demko) :http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=4040

kolego jeszcze jedna uwaga gram tutaj dłużej niż ty i nie pozwolę na takie traktowanie ;)

Jedziecie mi po Adminie jak po psie za przeproszeniem pyskujecie kubeł zimnej wody na lep. 5 banów i naglę się ogarnęli wszyscy.

aim.exe -02:57:53- 'say' "Wjeb mi bana do krystka gosciu pisze i wylatujesz" <<< Groźby są karalne :) Nic dodawać nie będe

Edited by Ave

ale dałeś bana więc proszę cie abyś udowodnił co było nie tak ze go dałeś ? ! 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Typie nie zdążyłem  praktycznie tego wysłać a dostałem bana , a tak wogóle nie masz za takie coś prawa na godzinę zbanować nie obraziłem cię tylko ci napisałem uświadomiłem  ... Więc proszę cię o nadesłanie dowodów dlaczego dostałem bana na godzinie rozwiń się troche ;) 

Człowieku ban został 

Wykonano 29.12.2017 - 02:57:50

Wiadomość napisano : 02:57:53

Więc wychodzi na to że dopiero jak dostałem bana dopiero to napisałem :)

Wychodzi na to że nadużywasz  swoich uprawnień + dajesz bany bezpodstawnie 

Edited by Admiral

Tak jak Napisałem nie lubię się powtarzać Burdel syf na serwerze. Nie komentuj bez podstawnie nie strasz mnie Krystkiem chłopa szanuje. Diego gra robi porzadki nocą 0 waszej reakcji nie poleciałeś tylko ty dobrych 4 innych też. I odrazu inaczej się zrobiło. Jeżeli myślisz że jesteś nie tykalny to się mylisz.

Pozdrawiam

Proszę mi powiedzieć dlaczego OPIEKUN SERWERA nie może rozpisać demka lub dać ss'y i udowodnić dlaczego wypierdzielił bana na godzinę ... 

Ja przestawiłem dowody ban był wcześniej niż ja to napisałem więc proszę cię o przestawienie dowodów dlaczego wjebałe* mi bana ? 

Nie broń się sytuacje tego co napisałem bo to było później niż mi dałeś bana :_)  ja cały czas czekam abyś mi przestawił dowód ! 

Edited by Admiral

Niektórzy naprawdę powinni się zająć grą a nie dyskusją i prowokacją adminów, nie raz sam się o tym przekonałem, że wszystko lepiej wiecie - składajcie podanie i róbcie porządki na serwerze zamiast prowokować lub straszyć nas skargami. 
Przekonacie się, że admin nie ma tak łatwo ogarnąć 30 osób na serwerze tym bardziej gdy jest sam. 

Jeżeli i nawet bym prowokował to niech mi również to udowodni niech mi cokolwiek udowodni że coś nie tak zrobilem wiesz jaka jest prawda kolego że nadużywa swoich uprawnień i tak jak połowa tego serwera , jeszcze jakbył kicker to był porządek teraz nie serwer lecz syf się zrobił ! 

jakoś byłem tutaj adminem i umiałem ogarnąć cały serwer a jak nie wierzysz napisz sobie do starej gwardii jeżeli masz problem :) 

Proszę o ukaranie OPIEKUNA za nadużywanie uprawnień  ;)

@Krystek , @LemoN , @kuchy , @Thomas lub @don Erwin :) Dziękuje z góry ! 

Edited by Admiral

Demko poniżej z sytuacji jaki syf  robiliście.

http://f1.hltv.org.pl/srv39334/HLTV-1712290245-de_dust2.dem.zip

http://f1.hltv.org.pl/srv39334/HLTV-1712290218-de_dust2_snow.dem.zip

Admin banuje wracacie i smiechy że bany nie bany.

a że Twoja duma została urażona to już mnie nie interesuje dla mnie liczy się porządek na serwerze. Poleciało was 5 graczy i odrazu spokojnie bez syfu więc sorry :)

Boze widzisz i nie grzmisz... @Admiral wez chlopie idz zresetuj sie po swietach bo chyba z karpiem sie na rozumy zamieniles ( aim.exe -02:57:53- 'say' "Wjeb mi bana do krystka gosciu pisze i wylatujesz"   ) Przeczytaj to jeszcze raz i sie zastanow co zrobiles zle :) Bylem w tej jak Ty to mowisz starej gwardi i chyba zaluje ze mialem z Toba przyjemnosc pracowac  Pozdrawiam

29 minut temu, @@@@@ napisał:

Boze widzisz i nie grzmisz... @Admiral wez chlopie idz zresetuj sie po swietach bo chyba z karpiem sie na rozumy zamieniles ( aim.exe -02:57:53- 'say' "Wjeb mi bana do krystka gosciu pisze i wylatujesz"   ) Przeczytaj to jeszcze raz i sie zastanow co zrobiles zle :) Bylem w tej jak Ty to mowisz starej gwardi i chyba zaluje ze mialem z Toba przyjemnosc pracowac  Pozdrawiam

powtórzę jeszcze raz nie lubię się powtarzać no ale jeżeli ktoś nie umie czytać ze zrozumiem to już nie moja wina , napisałem to po wykonaniu mi bana domagam się tylko za co był ten ban ? Udowodnij mi tylko gdzie ci przeszkadzałem lub komuś * .. ? czy obraziłem cię czy napisałem wulgaryzm odnoszący się do ciebie  . NIC TAKIEGO NIE BYŁO NAPISAŁEM TO DOPIERO PO WYKONANIU BANA !!!!   czy wy naprawdę nie rozumiecie czy trzeba wam podzielić to na sylaby ..

@@@@@@ ty nawet kolego drogi nie byłeś, bo zawsze każdy mówił że się podlizywałeś , zresztą jak tu polowa adminów się podlizuje NIE WSPOMINAM TUTAJ O WSZYSTKICH ! .... ;)

PRAWDA BOLI :) ale no cóż takie są realia : - ) Pozdrawiam 

@Ave chciałem ci jeszcze wskazać że wszyscy to nie znaczy ze ja :) Osoba jest w liczbie pojedynczej a nie w mnogiej ! jeżeli chcesz już się wykazać inteligencja to rób to w innych sposób bo ci bardzo nie wychodzi ;)

Edited by Admiral

Co Wam ostatnio strzela do głowy to ja nie mam pojecia...

Jak @Ave miał admina to jakoś nie było takich szopek jak są teraz. Próbuje ogarnąć serwer własnie z takich osób jak Wy którzy nie maja kultury. 

Jesteście mili jak jest wszystko w porządku a jak już się zwróci wam uwagę albo ban to wiązanki lecą. A później admin/ opiekun jest najgorszy a z was zawsze takie aniołki ojoj. 

I przestańcie w kółko gadać że jaki to zły opiekun, i jak to zły wybór na opiekuna Krystek wybrał, bo lepszego opiekuna wybrać nie mógł.

A do Ciebie @Admiral to byłam w tej starej gwardii i pamiętam jak miałeś admina ( może i sobie radziłeś ) ale z kultura było słabo. I nie porównuj czasów jak był K1cker, bo to było dawno i od tamtego czasu dużo się zmieniło. Idź ochłoń trochę wróć i przeanalizuj wszystko od samego początku :) 

6 godzin temu, Admiral napisał:

jeszcze jakbył kicker to był porządek teraz nie serwer lecz syf się zrobił ! 

Jakbym to już gdzieś widział. https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/12/6246f145856014bdf670fd183710484f.jpg

Zresztą, jeśli mógłbym cofnąć czas, wybrałbym Matta.

Ta skarga od początku wyglądała jak syf. Wyobrażam sobie dzieciaka tupiącego nogą i zamiast krzyku "mamo daj cukierka" to krzyczysz "ave daj dowody!!!!!!!!"

Ave co miał to napisał. Poparli go Admini i to już jest decydujące; oni są obiektywni sami z siebie. Jak chcieliby opiekuna zgnoić to by to zrobili, ale jest na odwrót i nie walcz z tym.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.