Jump to content

JackPot

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki procent jest za jednego klucza w JackPocie. To już jest nieco irytujące, przed resetem płaciłem po 40 kluczy dzień po dniu - wraz ze mną wpłaciło może 4 osoby, tradycyjnie po jednym. Oczywiście, że przegrałem. Teraz po resecie do Jacka poszło 50 kluczy, oczywiście znowu przegrałem. Nie chce mi się wierzyć by ilość kluczy wpływała na % szans wygranej, raczej takie informacje dla podpuchy i marnowania kluczy. Z czystej ciekawości wpłaciłem taką kwotę by móc zdominować nieco rywali i wyjść na duży procent. Ludzie na serwerze również płacili (w innych dniach) po 40+ kluczy, a wygrywa gościu, który wpłaca tylko 1. Jak dla mnie jest to do poprawki, lepszej rozpiski procentowej. Przykładowo osoba wpłacająca 1 klucz powinna mieć 0.1% szansy, a założe się, że tutaj czy masz 10, 20, 50, 100 czy 1 - procent jest ten sam... 

Pewnie jest to w taki sposób jak wszystkie jackpoty

Czyli np w puli jest 50 kluczy od 5 osób to osoba która wpłaci  np.  

1 osoba - 5 kluczy - 10% 

2 osoba 2 klucze - 4% 

3 osoba 13 kluczy - 26% 

4 osoba 26 kluczy - 52% 

5 osoba 4 klucze - 8% 

Przynajmniej tak powinno być a jak jest to nwm ale może miałeś takiego pecha że na 1% cię ogrywali xD 

Nie wiem czy rozumiecie zasadę losowości, ale na tym polega, że największa nawet ilość kluczy nigdy nie da GWARANCJI wygranej, a sami byście taką chcieli... Wtedy równałoby się to KUPOWANIU skinów na jackpocie, gdybyśmy rozwiązali tak, jak jest wasze widzimisię...

Losowość = losowość, to tak jak z trafianiem w np. losowaniu usług, to, że najwięcej osób wpisze 36, nie znaczy, że 36 będzie...

Masz jakiś % szans na to zależny od ilości kluczy i tyle, a liczy się to tak: (100/ilość kluczy ogółem)*Twoje klucze.

Nigdy nie będziesz miał 100%, chyba, że będziesz losował tylko Ty, a wiadomo, że nawet 2/3% ma pełne prawo wejść.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.