Jump to content

Mapy snajperskie

rz_na_wakacjach
 Share

Mapy snajperskie  

12 members have voted

1. 1. Jesteś za ograniczeniem map snajperskich do 2 granych pod rząd?

• Tak
      9
    • Nie
      3
    • Nie mam zdania/komentarz
      0

Recommended Posts

Yo, mam propozycję, a zarazem pytanie, czy nie lepiej byłoby wprowadzić "ograniczenia" dotyczącego granych map na scouta/awp pod rząd? Kiedyś MAMA, tak powiedział na mappro jak dobrze pamiętam, żeby dać coś innego bo  były 2 awp pod rząd i tym się sugeruję. Max 2 po sobie np. aim_scout i awp_india i basta, mimo że wybiorą sobie circulara, indię scouta czy coś innego, to po prostu zrobić głosowanie na inną mapę - nie podając żadnej na snajperkę, chociażby zrobić mapę przerwy, bo przecież india awp i scout, (ostatnimi czasy circular > pro) to są 3 najczęściej grane mapy, mimo że temat był wałkowany, to jednak uważam że warto go podjąć raz jeszcze i ustalić takie coś (bądź podobne), albo odrzucić i grać jak leci. Mi osobiście to bardzo nie przeszkadza, na ogół nie przepadam, ale czasami mam ochotę pociupać na awpindii, scouta lubię, ale nie należę do grona osób, którzy mogą to grać non stop, a takich na serwerze mamy w opór (po części dobrze), ale też nie brakuje graczy stałych, których nicki się już kojarzy i ich teksty, że wrócą po mapie bo ileż można. No i ja bym się do tych drugich zaliczał, spoko można grać, ale z przerwą na coś innego. Niestety jest też tak, że gramy coś snajperskiego, inna, znowu snajperska, potem znowu inna i znowu snajperska (taki układ jest ok wg mnie, mimo natężenia tych map - wszystkim się nie dogodzi wiadomo )i ktoś jak nie wie co było wcześniej to nominuje, bądź będzie ględził, ze "i tak są grane często takie mapy/znowu to/ileż można etc." no i z tym się nie wygra, więc po części jest to walka z wiatrakami, jednakże stwierdziłem że przy okazji można sprawdzić aktywność na forum :D 

Także pytanie stosunkowo krótkie, ale zapraszam do dyskusji - chyba, że jestem niedoinformowany w tej kwestii to proszę o sprostowanie :>

według mnie można usunąć wszystkie mapy awp i scout (zostawić indie i jedną scout), bo niby to serwer AIM więc powinny być mapy aim, fy według mnie :/ a jakby ktoś chciał grać awp to jest serwer od tego, grać indie i scouty co 8 map było by spoko :D

@selfie

https://1shot2kill.pl/topic/6178-propozycje-map/?page=3

tutaj było sporo o tym i nadal jestem zwolennikiem podziału, który zaprezentował @kdk Jednak to swoją drogą, bo to trudny temat do ogarnięcia :P  ale tę kwestię myślę, że możemy jako tako poruszyć. Co do fy i aimów jestem za, typowe siekanki powinny też mieć miejsce, iceworld, out, alegeria, aim ten nowy 00 sztos w opór i jeszcze 2 nowe, ale nie pamiętam nazwy (też aimy) bardzo sympatyczne i powinny górować :P 

Problem pojawia się gdy gramy awp indie , awp city a pozniej katujemy dwie mapy scouta... :D wiem o co chodzi i trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie i nie wiem czy reedukacja map coś zmieni

Cytat

według mnie można usunąć wszystkie mapy awp i scout (zostawić indie i jedną scout)

Jak usuniesz wszystkie poza jedna scout i jedna awp to po prawdzie nie usuniesz żadnej :)

W dniu 19.12.2017 o 09:32, MAMA napisał:

wiem o co chodzi i trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie i nie wiem czy reedukacja map coś zmieni

No i dlatego, trzeba siąść rzucić propozycję, przegłosować i wprowadzić w życie :P Ja uważam, że proste rozwiązanie awp/scout albo awp/awp albo scout/scout i potem musi być inna mapa, albo co najmniej dwie inne, a potem znowu mogą być 2 snajperskie, myślę że taki system byłby najbardziej praktyczny, w sytuacji, gdy ludzie wybieraliby często snajperskie, najlepiej jakby każdy rzucił jakąś propozycją albo poparł/sprzeciwił się jakiejś np. tej wyżej mojej, dobrze by było żeby tez każdy admin wyraził swoje zdanie pokrótce nawet, da to tez pewien pogląd na sprawę, z perspektywy "próśb" o zmianę mapy, takie moje zdanie :P 

Nawiążę jeszcze do ankiety, w której 6/6 głosów jak za ograniczeniem, co też o czymś świadczy (nie wiem kto głosował, ale zakładam że głównie admini), także to też daje pewien kierunek, w którym powinniśmy iść :)

Edited by rz_na_wakacjach

Z tym, że ktoś może lubić, ale niekoniecznie musi mu "iść", żeby grać na serwerze only awp (lub o nim nie wie), przykład jednego gracza u nas, który na czacie piszę, że na tamtym serwerze zbiera bęcki, a u nas jest jednym z bardziej aktywnych na mapach awp i ma jakieś spoko staty, więc milej/łatwiej się może gra i stąd też woli się grać tutaj  :P

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.