Jump to content

Podanie na Adma Devil122

#Legendary Devil122
 Share

Recommended Posts

Nick:Devil122
Mutacja: Tak 
Mikro: Sprawne :P
Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/Devil122/94.75.91.121:27015/
Znajomość amxx (0-10): 2 Jeszcze nie byłem adminem na żadnym serwerze ale mogę się szybko nauczyć :P 
Steam / Nonsteam: Brak :x 
Dlaczego Ty? Lubię grać w cs'a i sporo czasu spędzam na tym serwerze ;) Irytuje mnie *toksyczność* co niektórych graczy,nie wykonywanie celów i utrudnianie gry innym graczom typu smoge przed twarz czy po prostu specjalne stanie w modelu. Myślę że dodatkowy admin się przyda w celu *nastawienia* graczy. 
Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? Tak,mam mało godzin spędzonych na forum ale mogę to poprawić przez zbliżającą się przerwę świąteczną.

Jestem na Tak!!! Dlaczego? Ponieważ jest z jednych lepszych graczy i aktwyniejszych na naszym serwerze. Ma mikrofon to się ceni i nie drze ryjka. Gt jest w miarę okej, no osstatnimi czasami lepsze od mojego xD. Amx przy pomocy reszty adminów da się z łatwością ogarnąć :) No co tu więcej godoć. Tak :)

Jesli randomowy gracz moze sie wypowiedziec, to jestem na tak. Mimo mlodego wieku (zaskoczyles mnie :D) jestem zdecydowanie na tak. Kulturalna, przyjazna osóbka, z ktora fajne sie gra w jednej druzynie. Jak dla mnie bedzie jedenym z lepszych adminow, bardzo ogarniety gracz. 

Edited by Smordek!

Dobra, dłużej trzymać podania nie będę.

Przyjęty, po flagi admina zgłoś się do mnie na PW, jak otrzymasz rangę na forum (po nią się zgłaszasz w konkretnym dziale).

Na pw wtedy otrzymasz instrukcje i spis tego, co masz ogarnąć.

Na szkolenie z amxx udasz się do adminów, gdy otrzymasz flagi.

Pamiętaj, że masz forum do nadrobienia - sprawdzę to.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.