Jump to content

NR 1

Nicoletta
 Share

Recommended Posts

Koledze/koleżance chodziło chyba o to żeby zombie na madnesie działało jak assasin, czyli nie można go zatrzymać strzałami, ale dipsy już można mu zadać. Moim zdaniem propozycja trochę średnia, bo niby wszystko spoko, ale co jeśli ktoś ma lm'y w kampie? Właśnie, wtedy byłoby to bezużyteczne. Użyteczne byłoby tylko wtedy, kiedy ktoś nie ma lm'a w kampie lub ostatni lm został zbity (co zdarza się rzadko). Po za tym...

38 minut temu, Nicoletta napisał:

propozycja to ta co na większosci serwerach..

Gram w tę grę 9 lat i zwiedziłem mniej więcej 200 serwerów zombie mod, z różnych narodowości. Zombie madness bez nieśmiertelności był tylko na kilku z nich, więc bzdura. 

zombi modness - brak odrzutu 

więc nie powinno być niesmiertelności tylko brak rozrzutu 

To w końcu brak odrzutu czy brak rozrzutu? Zastanów się zanim coś napiszesz.

zombi modness

Madness z angielskiego oznacza szaleństwo i jest użyte w nazwie tej umiejętności z serwerowego sklepu dla zombie. Natomiast słowo "modness" którego użyłeś/użyłaś nie istnieje, więc o czym my w ogóle rozmawiamy? (:

Edited by Guest

W dniu 10.12.2017 o 21:00, Trzeci napisał:

Gram w tę grę 9 lat 

Po 1. Mówisz ze masz 15 lat, i grasz dziecko drogie 9 lat ? XDD

Po 2. 

zwiedziłem mniej więcej 200 serwerów zombie mod.

Możliwe, raczej w sieci LAN.

Po 3. 

koleżance chodziło chyba o to żeby zombie na madnesie działało jak assasin,

Jakiś ty inteligentny ^^, chyba jedyna twoja odpowiedz która wnosi coś do tematu w twojej wypowiedzi dzieciak :)

Po 4.

Użyteczne byłoby tylko wtedy, kiedy ktoś nie ma lm'a w kampie lub ostatni lm został zbity (co zdarza się rzadko). Po za tym.

Haloo? Czy ktoś mi powie o co tu chodzi?  Bo chyba kolega tematy pomylił. 

A tak w ogóle,

Zastanów się zanim coś napiszesz

Zastanów się zanim coś napiszesz :)

1 godzinę temu, Nicoletta napisał:

Po 1. Mówisz ze masz 15 lat, i grasz dziecko drogie 9 lat ? XDD

Owszem gram w tą grę od 2008 roku, czyli zaczynałem jak miałem 7 lat. Teraz mam 16 lat, nie 15 jak Ty to ująłeś/aś. Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Możliwe, raczej w sieci LAN.

Nie musisz wierzyć w moje słowa.

Zastanów się zanim coś napiszesz :)

Zawsze zastanawiam się zanim coś napiszę. Przeanalizowałem kilka razy to co napisałem i to co ty napisałeś/aś. Nie mi oceniać swoją wypowiedź, natomiast twoja moim zdaniem jest na poziomie średnio rozgarniętego szympansa i zostawia wiele do życzenia.

Jakiś ty inteligentny ^^, chyba jedyna twoja odpowiedz która wnosi coś do tematu w twojej wypowiedzi dzieciak :)

Uważam, że część mojej wypowiedzi wnosi coś do tego tematu (nie tylko to co zacytowałeś/aś). Natomiast reszta to uświadamianie Cię o twoich rażących błędach, których jest sporo. 

Haloo? Czy ktoś mi powie o co tu chodzi?  Bo chyba kolega tematy pomylił. 

Nie pomyliłem tematu. Starałem się wyjaśnić wszystkim(być może, też nowym), którzy wejdą w ten temat, czego dotyczy ta propozycja, ponieważ ty nie potrafiłeś/aś tego zrobić.
Faktycznie mogłem opisać moją myśl na przykładzie i teraz to zrobię(specjalnie dla ciebie :*). Zacznę od zarysowania tematu. Koledze/koleżance chodzi o to, żeby zombie po użyciu umiejętności ze sklepu o nazwie "madness zombie" nie posiadało nieśmiertelności(którą posiada na dzień dzisiejszy).Zamiast tego strzały humana nie zatrzymywałyby zombie, zupełnie jak assassina. Wydaje się, że jest to bardzo ciekawy pomysł, ale podam wam przykład, który według mnie odrzuca tę propozycję. Mamy dwa warianty. Zacznę od tego który jest na dzień dzisiejszy (czyli zombie po użyciu "madness zombie" ma kilkusekundową nieśmiertelność). Pewien gracz, zostaje sam, jest ponad 20 zombie, czyli ma bezlik ammo, kładzie sobie kilka lm'ów i ma na następne. Jedynym skutecznym sposobem zabicia go jest używanie owych "madnessów". Zombie używają w opór madnessów i w końcu humanowi kończy się ap lub miejsce w kampie,bo nie może zadać im obrażeń co przekłada się na nie zdobywanie ap (jedynie obrażenia może zadać z bazooki,pipe bomb lub po wybuchu lm'a). Sprawiedliwość jakaś jest bo w końcu zombie ma jakieś szanse na ugranie rundy. Teraz drugi wariant (zombie nie ma nieśmiertelności używając "madness zombie", lecz strzały go nie zatrzymują). Dokładnie taki sam zarys. Ktoś zostaje sam, posiada bezlik, jest ponad 20 zombie, kładzie kilka lm'ów i ma ap na następne. Nadal jedynym skutecznym sposobem na zabicie go jest używanie madnessów. Zombie używają madnessy, lecz otrzymują obrażenia i blokują się o lm'y. Zombie tracą tylko ap, a gracz który zostaje sam je zyskuje. No dobra, ale są takie mody jak  dark day, swarm czy plaga. To prawda, ale na wszystkich tych modach prócz plagi nie można używać madnessów i kłaść lm'ów. Jedynym argumentem przemawiającym za tą propozycją mogła by być plaga, ale niestety na niej human może postawić lm i sytuacja się by powtarzała. Tak o to zombie straciło jakiekolwiek szanse na wygranie rundy. Bardziej szczegółowo nie mogłem opisać i nie wymyślę lepszego przykładu.

dzieciak :)

Dzieciak pozdrawia skarbie :D

Edited by Guest

Na wstępie dodam tylko, że dostosuje się do poziomu autora, żeby mógł mnie zrozumieć, moim "wzorem" wyjściowym są 2 posty wyżej zamieszczone przez nią :) A i 1 primo 2 pirmo to jak wiadomo jest z kultowego filmu polskiego i chyba nie muszę tutaj mówić z jakiego ;)

1 primo:

2 primo:

po 1h godzinie grania na zm wiesz lepiej jak powinien wyglądać zombie madness? Jeżeli @Trzeci jest dla Ciebie za słabym autorytetem to proszę bardzo mam 20lat, i gram w cs od 10 lat w tym od 6 lat na steamie, przegrałem dziesiątki tysięcy godzin na zombie modzie i wszędzie zombie mandess działał tak samo, ciekawi mnie dlaczego i chyba wiem: to jest definicja słowa madness, polecam się z nią zapoznać, a teraz najlepsze w każdej grze szaleństwo (bo jak już się zapoznałaś z definicją to wiesz co to znaczy) powoduje że dany bohater (w naszym przypadku zombie) dostaje bonus dzięki któremu może dokonać czegoś niemożliwego np. nie odczuwa bólu i idzie przed siebie albo wyzwala ogromną moc i jest immortal (tu już Ci powiem że oznacza to słowa nieśmiertelny z ang. jakby co), więc idąc z tą logiką zombie madnes daje naszemu zombie moc dzięki której może dostać się do humana bez otrzymywania obrażeń innymi słowy jest nieśmiertelny

3 primo:

W grach są pewne elementy stałe np. w CS 1.6 na serwerach TP gra się zespołowo, Surf polega na surfowaniu, CoD na graniu różnymi klasami z unikatowymi umiejętnościami, a ZM polega na walce humanów z zombie. Dalej idąc na TP mamy normalne rzeczy i często spotykamy linie rushu, na surfie mamy specjalne mapy dla tego typu moda, CoD ma perki i stałe niezmienne klasy typu: snajper, a ZM ma infection bomb, anti oraz zombie madness, są to rzeczy, które każdy gracz zm rozpozna i wie do czego służą, bo wszędzie jest zachowane to samo, pewna nieistniejąca reguła, która powoduje pewną strukturę tego moda ale nie będę się wgłębiał w struktury i formalizacje bo to już są rzeczy dla studentów a i tak dałem sporo rzeczy do nauki. Wniosek jest prosty madness to madness i na życzenie jednej osoby nie będzie zmiany pewnego fundamentu tego moda.

4 primo i chyba najważniejsze:

Nie mam bladego pojęcia kim jesteś i nawet mało mnie to obchodzi ale nie lubię ludzi, którzy wszędzie dają swoje 3 grosze nie mając w ogóle pojęcia o kwintesencji danego moda. Jak dla mnie możesz mieć nawet chody u administracji (choć pewnie masz, bo po twoim głupim pości w skardze na Esse nagle on zniknął, więc zakładam że ktoś wyższy Ci go ukrył/usunął żałuje tylko że nie mam screnna ale nie wiedziałem że będę tego potrzebował, następnym razem nie popełnię tego błędu) ale na mnie to nie robi wrażenia dla mnie jesteś zwykłą płotką, która wchodzi wszędzie by zwrócić na siebie uwagę i z tego co pamiętam określenie na taką osobę to atencjuszka? Nie muszę siedzieć na forum tutaj od nie wiadomo jak dawna by wyciągnąć takie wnioski wystarczy mi to co piszesz i sobą prezentujesz. Dam Ci złotą radę, żeby o czymś rozmawiać trzeba mieć wiedzę na ten temat wpierw ją zdobądź a potem daj pomysł, zauważ że nie jestem tu długo, a już mam zdanie wyrobione o tobie i możesz mieć to w poważaniu ale opinie buduję się długo i ciekawie mnie tylko jak długo na tym zajedziesz.

Do administracji: Jeżeli przesadziłem to najmocniej przepraszam natomiast jak już powiedziałem nie trawię takich ludzi, dodatkowo atakowanie kogoś ze względu na wiek? Widać jak na dłoni że komuś brakuje argumentów.  Nie lubię zniżać się do takiego poziomu, natomiast są sytuacje jak ta tutaj gdzie niestety jest to konieczne by oponent zrozumiał, że jego "przewaga" to tylko iluzja, a w kwestii merytorycznej leży i kwiczy.

55 minut temu, PieceOfCake napisał:

po 1h godzinie grania na zm wiesz lepiej jak powinien wyglądać zombie madness? Jeżeli

XDD gościu grałam na tym serwerze zanim na chleb beb mówiłeś,  moje gt przekracalo 30k minut.  Kto ma wiedzieć ten wie z reszta :)

59 minut temu, PieceOfCake napisał:

Nie mam bladego pojęcia kim jesteś i nawet mało mnie to obchodzi ale nie lubię ludzi, którzy wszędzie dają swoje 3 grosze

Widać odrazu ze jesteś funflem kolegi wyżej,  skoro nie wiesz kim jestem. A wiesz kim on jest to po co się wpierdalasz pisząc te swoje wypociny?  To się nazywa dopiero po wojaku. Masz 20 lat mówisz, a piszesz tą swoją wypowiedź która nie wnosi konkretnie nic do tematu. Tylko pi*******z o jakiś perkach i modach XDD. 

Godzinę temu, PieceOfCake napisał:

Dam Ci złotą radę, żeby o czymś rozmawiać trzeba mieć wiedzę na ten temat wpierw ją zdobądź a potem daj pomysł

XDDDDD mówi ten który rozmawia o czymś gdzie w ogóle to co piszesz to nie jest w temacie. Wyjdź do ludzi po mózg z przed tego komputera.

zauważ że nie jestem tu długo, a już mam zdanie wyrobione o tobie

Sikam na twoje zdanie :)

Do administracji: Jeżeli przesadziłem to najmocniej przepraszam natomiast jak już powiedziałem nie trawię takich ludzi, dodatkowo atakowanie kogoś ze względu na wiek?

Wypowiadasz się tylko widocznie po to żeby wejść w pupke koledze wyżej :D (smiech) pozdro 600 

D gościu grałam na tym serwerze zanim na chleb beb mówiłeś,  moje gt przekracalo 30k minut.  Kto ma wiedzieć ten wie z reszta

Mało mnie interesuje co było kiedyś liczy się tu i teraz bo chcesz wprowadzic zmiany na serwer na którym obecnie gram. Bebe? Poważnie widzę że twój słownik dalej pozostał na poziomie 2 latka dla twojej wiadomości jestem starszy od Ciebie więc twoja riposta jest tylko strzałem w kolano.

Widać odrazu ze jesteś funflem kolegi wyżej,  skoro nie wiesz kim jestem. A wiesz kim on jest to po co się wpierdalasz pisząc te swoje wypociny?  To się nazywa dopiero po wojaku. Masz 20 lat mówisz, a piszesz tą swoją wypowiedź która nie wnosi konkretnie nic do tematu. Tylko pi*******z o jakiś perkach i modach XDD. 

Po 1 jeżeli widze idiotyczny pomysł to znaczy że jestem czyimś "funflem"? Gratulacje inteligencji bo jak widać u ciebie jest jej brak ale spokojnie meduzy nie maja mózgu i żyją więc nadzieja dla ciebie też jest. 

Po 2 wypowiedź wnosi wiele jeżeli umie się czytać i używać mózgu ale jak odkryłem ty go nie masz więc to zrozumiałem że osioł nie rozumie, oh przez cb obrazilem biedne przydatne zwierzę.

XDDDDD mówi ten który rozmawia o czymś gdzie w ogóle to co piszesz to nie jest w temacie. Wyjdź do ludzi po mózg z przed tego komputera

W tematyc jest i to bardzo ale tak jak wyżej wspomnialem jeżeli kogoś w dzieciństwie glaskano cegłą to zrozumiałe że nie rozumiesz. Co do mojego życia prywstnego nie martw się ma się ona bardzo dobrze w przeciwieństwie do twojego przecież ty miałoś 30k min na serwerze więc takie rzeczy jak klub, pub są ci nie znane. No i w czasach gdzie tępi się chlopco/dziewczynki nie masz co robić jak rzucać jad na leweo i prawo. Tak już wiem i jak sie okazuje wszyscy to wiedza ciekawe czy dlatego tak ciebie traktują z powodu litości czy nie chcą byś było wjatkiem? Niezłe jaja są z twoja osobą, większe jeszcze będą jak się okaże że je masz ;)

Sikam na twoje zdanie

I kolejny pokaz elokwencji nawet nie znasz innych słów na określenie tego że czyjeś zdanie spływa po tobie jak po kaczce. Widać że jednak dotknęło cie to bo odpowiedzialas i to nie lada wiązanka. Osoby której by to ruszyło miała by to w poszanowaniu ale jak widać ty bierzesz to do siebie. 

Wypowiadasz się tylko widocznie po to żeby wejść w pupke koledze wyżej :D (smiech) pozdro 600 

I tu się mylisz cosiu bo widzisz od zawsze tępie atencjuszki i ludzi którzy chcą być wszędzie nawet tam gdzie się ich nie chce. Bronie słabszego, bo jest młodszy a pokazuje większy poziom inteligencji niż ty. Nawet na 16 latka ma bogatsze słownictwo niż ty a z tego co przeczytałem masz 19 lat ale możesz kłamać jak z płcią. Odniesieniu do administracji było po to bym wiedział kiedy mam przestać bo każde forum ma swoje zasady i tolerancję na różne rzeczy no ale ktoś kto potrzebuje słownika by zrozumieć moja wypowiedź na pewno tego nie pojmie. Portret psychologiczny twojej osoby jest prosty jak budowa cepa, jesteś jak kleszcz wbijasz się w tyłek ofiary i ssiesz ile się da twoja ofira ciebie obroni ale sama jesteś bezbronna bo inteligencja nie pozwala ci na nic więcej jak na "pozdro 600". Dla mnie nie jesteś żadnym przeciwnikiem bije twoje IQ o głowę wystarczy spojrzeć na poziom mojego słownictwa a twojego. Następnym razem jak będziesz czytać moje wypowiedzi polecam mieć przy sobie słownik może wtedy zrozumiesz meritum mojej wypowiedzi, a teraz zakończe tą dysputę bo nie ma ona sensu. Udowodniłem co chciałem a mianowicie to że psychicznie jesteś słabą osobą i każdy kto skończy liceum może ciebie przegadać nie używając wulgaryzmów. Natomiast jeżeli czujesz niedosyt zazapraszam na ts3 z ogromna chęcią sprowadze cie do parteru no i co najważniejsze odkryjemy prawdę która każdego interesuje, a i oczywiście jak podczas rozmowy udowodnisz mi że się myle pulicznie przyznam się do błędu i ciebie przeproszenie to by oznaczało twój triumf pytanie tylko czy masz tyle sił by to zrobić? Odpowiedz "nie chce mi się" to nie jest odpowiedź tylko ucieczka wiec taką odpowiedzia uswiadomisz innych że miałem racje. Mam nadzieje że podejmiesz rekawice, bo nie licz na to że znowu odpowiem na zaczepki niezrównoważonej psychicznie i hormonalnie osoby której edukacja musiała skończyć się na podstawówce bo słownik jakim operuje pozostawia wiele do życzenia ;) ty mnie punktowałaś a ja robię K.O :)

Za błędy ortograficzne i interpunkcyjne proszę mi wybaczyć ale musiałem napisać z telefonu.

Edited by PieceOfCake

28 minut temu, PieceOfCake napisał:

Mało mnie interesuje co było kiedyś liczy się tu i teraz

to ci przytoczę trochę co widzę tu i teraz.

1. nabijanie twoich postów

2. obrażanie na poziomie 15 latka.

3. dyskusje nie wnoszące nic do tematu.

pózniej nie płacz jak cię warnem poczęstują :)

30 minut temu, PieceOfCake napisał:

Bebe? Poważnie widzę że twój słownik dalej pozostał na poziomie 2 latka

yyyyy? kolego mówisz żebym z domu wyszła a nawet przysłówek nie znasz. 

co do mojego słownika się czepiasz to spójrz na swój, w którym są błędy ortograficzne do tego brak interpukncji.

32 minuty temu, PieceOfCake napisał:

jestem starszy od Ciebie więc twoja riposta jest tylko strzałem w kolano.

starszy? a próbujesz sciągnąć mnie do twojego niskiego poziomu. czuję się jak bym pisała z 15 latkiem. powaga.

do tego jezeli chcesz pogadać to są od tego wiadomosci prywatne, a nie forum publiczne. szpanujesz ze potrafisz się rozpisać? a no tak tak lizanie du*y kolegą. za to będą cie bardziej lubieć (smiech)

35 minut temu, PieceOfCake napisał:

Po 1 jeżeli widze idiotyczny pomysł to znaczy że jestem czyimś "funflem"?

sam się tu przyznajesz ze lizesz dupe :D

gdy ja widzę idiotyczny pomysł to piszę krótko, tak bądż nie. a nie rozpisuje się zeby się przypodobać.

36 minut temu, PieceOfCake napisał:

Gratulacje inteligencji bo jak widać u ciebie jest jej brak

tak tak, wszyscy żli tylko nie ty, taki piesio ogrodnika, jak sie nie pr*********i to nie zaśnie. 

skoro mowa o inteligencji to załoze się ze moje IQ jest o wiele wyższe niz twoje.

do tego ta twoja obniżona spojność. szkoda gadać burek

38 minut temu, PieceOfCake napisał:

osioł nie rozumie, oh przez cb obrazilem biedne przydatne zwierzę.

masz rozdwojenie jażni ? zaraz kupke zrobisz z tego wysiłku.

39 minut temu, PieceOfCake napisał:

W tematyc

co to znaczy?

40 minut temu, PieceOfCake napisał:

jeżeli kogoś w dzieciństwie glaskano cegłą to zrozumiałe że nie rozumiesz.

XDDDDDD normalnie idiota.

41 minut temu, PieceOfCake napisał:

prywstnego

o matko, ta twoja literówka to w oczy razi, na czym ty to piszesz? na pilocie?

41 minut temu, PieceOfCake napisał:

miałoś

chyba będzie tłumacz potrzebny.\

42 minuty temu, PieceOfCake napisał:

takie rzeczy jak klub, pub są ci nie znane.

co cie obchodzi moje życie prywatne ? i ty masz 20 lat XDD?

to w takim razie krystian wlasiciel czy administratorzy nie znają klubów i wgl? bo rozwijają sieć ? 

powiem ci tak, spadłeś już tak nisko ze szkoda się rozpisywać i tracić czas.

44 minuty temu, PieceOfCake napisał:

nie masz co robić jak rzucać jad na leweo i prawo.

kto tak robi wlasnie ten tak robi 

44 minuty temu, PieceOfCake napisał:

chlopco/dziewczynki

tak tak jestem tranwestytą, nie powinno cie to interesować dzieciak :)

45 minut temu, PieceOfCake napisał:

większe jeszcze będą jak się okaże że je masz ;)

o boże a jak się okaże ze kobieta ma większe od ciebie :( ?

46 minut temu, PieceOfCake napisał:

I tu się mylisz cosiu

co to znaczy?

46 minut temu, PieceOfCake napisał:

od zawsze tępie atencjuszki i ludzi którzy chcą być wszędzie nawet tam gdzie się ich nie chce.

czy ktoś tu ciebie chce? dlaczego jesteś wszędzie? to znaczy ze mamy cie wszyscy tępić, boże jaki ty jesteś głupi az się śmieje juz to pisząc xdd

47 minut temu, PieceOfCake napisał:

Bronie słabszego, bo jest młodszy

bronisz zeby wejść w dupcie

48 minut temu, PieceOfCake napisał:

Nawet na 16 latka ma bogatsze słownictwo niż ty

ale kolego zobacz na swoje XD

48 minut temu, PieceOfCake napisał:

Portret psychologiczny twojej osoby jest prosty jak budowa cepa,

oceniasz moją psychologie po 2 wypowiedziach? o ch*j mistrzem jesteś :D

49 minut temu, PieceOfCake napisał:

jesteś jak kleszcz wbijasz się w tyłek ofiary i ssiesz

no własnie widzę kto się komu to w dupe wbija (smiech)

tak tak, jest bardzo niski ten poziom, spadasz w dół, nie wiem czy zauwazyłeś czy jeszcze nie ? :D

50 minut temu, PieceOfCake napisał:

Udowodniłem co chciałem a mianowicie to że psychicznie jesteś słabą osobą

słabą ? XDDDDDDDDDD człowieku studia psychologiczne za mną to co ty pi*******z ? XDDDD

51 minut temu, PieceOfCake napisał:

chęcią sprowadze cie do parteru

gimbaza <3

52 minuty temu, PieceOfCake napisał:

ty mnie punktowałaś a ja robię K.O

za dużo w tekena grałeś kumpel,

nie chcę mi się czytać już twoich wypocin, siemka 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.