Jump to content

Podanie na admina

Maszynika
 Share

Recommended Posts

Nick: мошенника
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam: Steam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Byłem chociażby tutaj adminem. Oprócz tego kilka razy na innych sieciach.
Staż na serwerze: od początku sierpnia (z krotka przerwa)
Znajomość AMXX (1-10):6-7
Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego Ty: Jestem już doświadczonym graczem na tym modzie, staram się pomagać innym w miarę swoich możliwości. Nie raz bywało, że ludzie łamali regulamin a admina nie było (ostatnio aktywność niektórych adminów mocno spadła), wiadomo szkoła, praca itp. trzeba jednak uzupełniać tą lukę. Ostatnio gram bardzo długo  (z wyjątkiem 2 ostatnich dni z powodu próbnych testów) i widzę, że potrzeba pomocnej dłoni. 
Kontakt: Steam, TS, 

Daje mu Tak

+steam

+był tu już adminem

+mikro

+steam

+Gt

Po edycji

+Da się z nim porozmawiać

+Zachowuje się kulturalnie w stosunku do innych graczy

+Pomaga innym graczom jak o coś go popraszą. 

Edited by MagicznyZiemniak
Mod kazał
By Guest,

Napisz coś więcej o aplikancie, czego nie dowiemy się z podania.

Na nie z prostych przyczyn

- jesteś mściwą osobą, która psuje grę i atmosferę. (dostałeś bana na 30 min. za kampienie snaiperem, oczywiście dałam Ci ostrzeżenie, ale zignorowałeś mnie. Po tym banie wobec mnie stałeś się bardzo nie miły, wręcz mściwy.)

Na pozycji administratora powinna być osoba, która jest rozważna, obiektywna (mam zastrzeżenia do tego u Ciebie)

- posiadałeś już na zombi modzie administratora(nie było mnie gdy go miałeś), ale dowiedziałam się (cytuje) " on juz mial swoja szanse
to sie bawil i stracil" Czy się zmieniłeś wole nie ryzykować, aby sprawdzić.

- Faktycznie masz mutację, ale też masz 15 lat (jak sam napisałeś), a jest już dwóch młodych administratorów, którzy mają po 15 lat po co więcej?

- Nie widziałam pomocy z Twoje strony serwerowej wobec obcych graczy, jedynie swoim kolegom 

- Jeżeli zachowanie kulturalne jest takie, że jak ktoś Cię nie wpuszcza do kampy mówisz "masz paki" (wygrażanie) to żyjemy w dwóch różnych światach.

Podsumowując: Mój głos w Twoim podaniu zapewne się utopi, aczkolwiek musiałam wyrazić swoje zdanie na temat Twojej osoby, Twojego zachowania.

Pozdrawiam 

po edytacji

właśnie otrzymał bana na 1 dzień, za wykorzystywanie bugów w głosowaniu, robiąc reconnecty gdzie to jest nie dozwolone.!

Tym bardziej jestem na NIE

Edited by ZoSia
By [Soul]jaboy,

Nic tylko brać przykład jako wzór z twojej opini o graczu w innych podaniach

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.