Jump to content

Cannabis na admina ;)

Cannabiss
 Share

Recommended Posts

Nick: Cannabis
Imię: Rafał
Znajomość AMX (1-10): 6.5-7/10
Sprawny i działający mikrofon: Tak
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Cannabis/91.224.117.247:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Dlatego, że często gram w nocy i rano, a wtedy jest mało adminów, a dużo osób śmiga po TXT, bo darmowy VIP, 
zdażają się również cziterzy, rush.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:79219050 
Staż w Counter-Strike 1.6: Od małolata, sam nawet nie wiem ile to już
Czy posiadałeś już admina?: Jasne
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Kumpel mnie zaprosił

Skoro @Dyzio prosi o nie podawanie argumentów typu " bo wiek mikro GT itp " to przedstawie je inaczej.

Gracz posiada mikrofon, co jest zaletą. Jeszcze większą zaletą jest że nie nadużywa go do zbędnego pieprzenia głupot. Wiek nie jest tutaj na Tak lecz nie jest też na nie. Moim zdaniem wiek 16-17 lat to jeszcze gówniarstwo ( wiem bo sam nie dawno byłem w tym wieku) ale w tym przypadku nie będzie on ( wiek) przeszkadzał. Gracz posiada bardzo długie słupki czasu online na serwerze jak sam powiedział są to godziny w nocy i nad ranem, gdzie admini są serio potrzebni.
Do konkretów.
Osoba nadaje się na admina, dlatego jestem na Tak

Jestem na nie

Gracz jest z typu tych płaczliwych, nie tak dawno płakał przez  1,5 mapy gracz rat odpalony chodź pisałem mu kilka razy ze jest czysty

Potem spamil ze gracz prosi go non stop o monety chodź widziałem to tylko raz i po upomnieniu przestał to on dalej spamil

Łamanie regulaminu forum. Spam na chatbox o rozpatrzenie, do tego nie zapoznanie się z wymaganiami na admina, jak i nie spełnienie ich. Jak widać podanie stoi od poniedziałku i zerowa aktywność na forum, nawet nie próbował tego nadrobić. reasumując, nie zapoznał się z regulaminami dotyczącej tej sieci.

Powiem tak. 

Ogółem gracz sympatyczny nie stwarzał żadnych problemów na serwerze,jednak naleganie na forumowych czatboxie o rozpatrzenie admina,nie nadrobione aktywność na forum,nieznajomość wszystkich wymagań,które są NIEZBĘDNE DO POSIADANIA ADMINISTRATORA na serwerze,bo tak jak już wspomniałam: Admin to nie tylko serwer,ale i forum.

Niestety wobec tych argumentow nie mogę wyrazić pozytywnego stanowiska.

Jestem zdecydowanie na nie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.