Jump to content

Skarga na adminów

X3R3V1
 Share

Recommended Posts

Nick: Wszyscy admini

Czas: od momentu powrotu na sieć

Powód: rozpisany poniżej

Dowody (ss/demo): nie wiem kto jest adminem więc nie na mierzę teraz wszystkich demek.

Zacznę na wstępie że nie wiem kto jest adminem, ale wiem kiedy admini są na serwerze ([email protected] często jest używane).
Więc tak. Na serwer wróciłem jakiś tydzień temu. Wielokrotnie pisałem na [email protected] że ktoś łamie regulamin, najczęściej był to przed wczesny rush albo miny położone w przejściach. ŻADEN admin nie wszedł na spec żeby przyczaić tą osobę, a pisałem to nie raz czy dwa, tylko kilka rund z rzędu jak to się działo. Tak na prawdę tych sytuacji jest wiele, bo używanie perków przed czasem, czy teleportacja też występuje a do póki osoba nie natknie się na mapie na admina jest nietykalna.
Do sedna. Proszę o upomnienie adminów by zwracali uwagę na innych graczy ( szczególnie skargi na [email protected] ) a nie patrzą tylko na siebie i czy ktoś nie łamie regulaminu przeciwko nim. Przykładowo osoba która nie przeszła mutacji a rozmawia przez mikrofon jest w momencie wyrzucana z serwera lub upominana.

Edited by X3R3V1
By don Salvatore,

Zastosuj się do wzoru skarg.

To może i ja dodam coś od siebie.

To co mowi Xerevi to w 100% prawda.Ile razy by się napisało do tych adminów na [email protected] to i tak Oni na to zlewają.Admin nigdy nie widzi problemu jeśli nikt MU nie przeszkodzi.Licza się tylko staty, jeśli zginie to wtedy pojawia się "cele mapy "zeby jak najszybciej wrócić do gry.Mozna wyzywać i przeklinac do woli ponieważ admin nie widzi w tym problemu.Nie mówię juz o sprawdzaniu kogos zgłaszanego na [email protected] bo to jest porażka. 

Edited by Barburek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.