Jump to content

miny czerwoniaka

czerwoniak
 Share

Recommended Posts

W sumie to nic nie zrozumiałem z tej propozycji, bo twoja składnia jest na poziomie czterolatka.

Jeżeli chcesz perk w którym zawierać będzie się twój nick to chyba nie jesteś poważny.Gdyby dodać takowy perk to zaraz reszta graczy dawałaby podobne propozycje tyle że ze swoimi nickami ;)

Na nie.

Ogółem to wystarczyłoby zmienić nazwe obecnego perku, ale bądźmy szczerzy - jeden taki perk zwoła cały serwer bo każdy będzie chciał mieć "swój" perk. Takie coś mogłoby być opcją dla kogoś kto się przyczynił dla danego serwera, był dobrym adminem i odszedł z jakiegoś dobrego powodu i na pamiątke dostaje perk ze swoim nickiem, oczywiście to też nie przejdzie.

26 minut temu, AntiVirus.! napisał:

xDDDD Kpina xDDD Nawet Cie jesteś w top15 ani pbtop15 więc nie wiem czego oczekujesz xDDD 

Co ma do tego top15 i pbtop15? Przecież i tak nie zostanie zrobione.

4 minuty temu, AntiVirus.! napisał:

@Avalanche. Dla jasności. Jest perk hajstosowe tornado. To jest dla gościa z top 15 ze starej ekipy 401 o nicku Haj[t]os. Więc nie pisz bzdur i głupot. Bo nawet nie znasz połowy z tamtych ;) 

Zgadza się. Jest perk Hajtosowe tornado tylko że ten gracz jest na serwerze dłużej niż ktokolwiek kto został ze starej ekipy ( jeszcze kiedy serwer był podpięty pod inne forum).

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.