Jump to content

Podano Huzar

Huzar
 Share

Recommended Posts

Nick:Huzar
Mutacja:Oczywiście 
Mikro:Oczywiście
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Huzar/94.75.91.121:27015/
GT nadrobie nie bawem lecz jest ok ponieważ nie mam teraz internetu w domu i czekam na jego naprawę.
Znajomość amxx (0-10):7 spokojnie 
Steam / Nonsteam:Nonsteam ponieważ na Steam zapomniałem hasła lecz zawsze jestem na forum i ts3  :)
Dlaczego Ty?
Uwielbiam grać na go modach a wasz jest super.Często brakuje admina na serwerze,chce pomóc w pilnowania serwerka.Miałem wiele razy admina na innych serwerach oraz opiekuna na jednej sieci i nie było że mną żadnych problemów.Chce pilnować porządku na serwerze i robić miła atmosferę.
Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? Oczywiście 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podanka.

Pozdrawiam!

By The Lion King.,

Czekam na poprawienie aktywności na serwerze. Od czasu złożenia podania grasz sporo mniej.

Jak dla mnie podanie powinno już być odrzucone. Czemu? Wrzucasz link do podania na chatbox'a i każesz się wypowiadać, zapewne na serwerze tak samo to wygląda, więc regulaminu nie znasz. To jest moje zdanie o aplikancie.

@Roni w takim razie przepraszam, lecz nadal nie zmienia faktu, że pomimo upomnien i tak robi to na forum.

Dostać od Ciebie opier**l to cud, bo jeszcze nigdy go nie miałem.

By Roni,

No właśnie nie wygląda, przejrzałem sobie logi, 0 takich tekstów na serwerze... Tu ja coś powinienem powiedzieć, ale aż się powstrzymam :P

Mimo tego że cię lubię jestem na nie

Grasz mało od złożenia podania oraz myślę że frozen nie szuka admina na tydzień lub 2 lecz na wiele więcej. Pokaż że zależy ci na adminie a nie robisz tego dla kolorku. Pograj jeszcze i popraw GT 

W takim razie przepraszam. Można dać mu szansę więc okres próbny tylko szybciutko sprawę internetu załatw 

Edited by PanZabójca19
By The Lion King.,

Sprawa GT wyjasniona. Podczas remontu uszkodzili mu kabel i nie ma neta. Czeka na naprawę.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.