Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: plata, o plomo 

Nick gracza/admina: [email protected]

Czas zdarzenia: 21.11.2017 godzina 21.25

Ip i steam id gracza/administratora: 

Opis sytuacji: Jakiś chłopak skacze a wiadomo, że nikt tego nie lubi więc napisałem do niego "podskocz swojej starej". Za to dostałem bana za obrazę co jest całkowitym idiotyzmem. Co za brak wiedzy..  https://www.miejski.pl/slowo-Twoja+Stara  tak więc nikogo nie obraziłem.  Oczywiście chętnie przytoczę cytat żeby każdy widział, bo dzieci często nie lubią czytać, chociaż dużo tego nie ma. Potocznie zwrot ten oznacza "Twoja matka", natomiast coraz częściej używany jest w celu podsumowania wypowiedzi innej osoby nie oznaczając niczego poza końcem konwersacji. Najczęściej używa się tego zwrotu w wyrażeniu "no chyba Twoja Stara" wyczerpując w ten sposób temat. 

Oczywiście znajdziemy tam też zdanie: Cięta riposta w przypadku braku argumentów, wbrew pozorom nie mająca na celu obrażenia niczyjej matki 

Jeśli ktoś nie wie, co to jest cięta riposta, to po co wam jest internet ??? Do książek... 

Dowód (demko/ss): 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina [email protected] 
[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 28 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : plata , o plomo 
[AMXBans] Powod : ' obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 33633048 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 79.184.57.193 ' 
[AMXBans] =======================================

Ub jednak nie chce, poczekam. [email protected] do książek. 

Pozdrawiam. Plata, o plomo 

Edited by plata, o plomo

Dostałem zgłoszenie na [email protected] mam obowiązek zbanować gdy gracz poczuł się obrażony lub tym podobne.

21 minut temu, plata, o plomo napisał:

Gracz nie został obrażony, twój post jest zbędny. 

Post  zbędny? Raczej twój, popacz na to że gracze nie mają dostępu do zobaczenia [email protected] a zgłoszenie poszło.

Edited by [email protected]

na moją prośbę tymian Cię zbanował ponieważ konsola mi się zawiesiła, 

w każdym bądź razie wjazdy na rodziców są chamskie i obraźliwe. Ja Swoją mame szanuje i nigdy bym nie powiedziałam "moja stara, Twoja stara"

Gracz zgłosił, że został urażony.

Druga kwestia to nie Twój pierwszy wybryk.

https://scr.hu/Gw9D0Z Ostatni Ban na 3h nic nie dał Tobie do myślenia.

Jesteś stałym graczem znasz regulamin.

Edited by ZoSia

Jakie wjazdy na rodziców ? Nie rozumiem Twoje slangu Zosia. Miałaś chyba na myśli "obrażanie rodziców" jest chamskie i obraźliwe, ale to znowu jest błąd logiczny (błędne koło), bo oczywistym jest, że obrażanie jest obraźliwe LOL. Zatem mogłaś napisać obrażanie rodziców jest chamskie, ale jeśli wiemy co to słowo (chamskie) oznacza to wiemy, że nie mogłaś go użyć ponieważ samo twierdzenie "twoja stara" nie jest obraźliwe, co za tym idzie, tym bardziej nie jest chamskie.

Nikogo nie obraziłem. Nie miałem też ochoty składać tej skargi. Możesz dalej żyć w przekonaniu że Twoja stara to obraza, mnie to nie dotyczy. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. 

Mógłbym napisać małe wypracowanie, może wtedy byś zrozumiała, ale oglądam ex na plaży i nie mam siły się już dzisiaj skupiać.

Pozdrawiam. 

Temat chyba do zamknięcia, bo skarga powinna być na Zosie. Jeszcze mnie ukażcie "warn" za błędny temat :toast:

Co z tego, że zgłoszenie poszło [email protected]??????? Brak wiedzy nie zwalnia Cię z odpowiedzialności. Prościej mówiąc, nie znasz regulaminu a go złamiesz dostaniesz bana. Zbanowałeś mnie bo myślałeś że podskocz twojej starej to obraza. Jednak tak nie jest o.O 

Edited by plata, o plomo

Plata, strasznie próbujesz zgrywać cwaniaka. Ban jak na moje słuszny, następnym razem zastanów się i po prostu powiedz coś bardziej zabawnego, bo to co powiedziałeś to jednak troszku prostackie.  Jak ktoś będzie skakał na stadionie i gościu Ci się nie spodoba to też mu powiesz "podskocz swojej starej" bo nie lubisz?

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.