Jump to content

Recommended Posts

No prosze Cię, człowieku. Nie pogrążaj się już. Jakim prawem Ty mi zabierasz możliwość pisania na sb? Bo Ci napisałem coś na steamie co Ci się nie spodobało i na forum? No ja pierdoleXDDDDD 

Daj jakiś konkretny powód albo to zdejmij :) 

Nie pozdrawiam i czekam na szybkie zamknięcie tematu i wpierdolenie miliona warnów. ;)) 

I dowodziki

elo.png

dowodzik.png

Edited by z a j c u w e r ; - )

Pozwoliłem sobie dokopać do tej sytuacji. Najpierw zostałeś zdegradowany, później spinałeś z futubą prywanie. Napisałeś pożegnanie, ala "pluje Ci na twarz" nie pozostawiając ani deczka kultury i jeszcze wjechałeś na czatbox aby prowokować Futubę i podburzać ludzi. Według mnie czas wyrosnąć z "kek" "XDDDDDDDDDDDDDDDDD" "loooool" jprdl" i zastanowić się czego Ty się w tej sytuacji domagasz? Zachowujesz się jak 13-latek z adhd, zdajesz sobie z tego sprawę? 

Wywołałeś gównoburzę tylko dlatego, że on jako Twój przełożony zabrał Ci rangę UBT za brak aktywności. Czy gdybym ja zabrał to powstałby ten temat? Nie, zrobił to Futuba, a że modne ostatnio jest jego prowokowanie i wyzwiska to wjechałeś z tym publicznie. Jeśli odchodzisz to okej, zrób nam przysługę i wróć jak dorośniesz. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.