Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie moi drodzy czytelnicy. Mam taką propozycję, żeby usunąć radio TT ponieważ dość często gracze używają ich w celu zagłuszania ct co utrudnia grę innym graczom, ponad to większość tych dźwięków zawiera wulgaryzmy, więc wprowadzenie radia TT jest dla mnie trochę dziwne ponieważ skoro za używanie wulgaryzmów grozi kara w postaci bana to używanie dźwięków z radia zawierających wulgaryzmy powinno być tak samo karane.

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/15651-radio-tt/
Udostępnij na innych stronach

Radio jest w ramach humorystycznych. Pisanie/uzywanie mikrofonu w celu obrazy gracza, a uzywanie radia jest jednak roznica. Dzwieki te mozna ustawic nieco ciszej i nie bedzie nic zagluszac. Ponadto, teksty mozna modyfikowac, nagrac wlasne. Jesli znajda sie osoby na pomoc w nagrywaniu wlasnego tekstu, moge wam to ogarnac. Jesli chodzi o spam, proponuje mozliwosc jednego do trzech na runde lub po prostu na jakis czas powiedzny raz na minute. Nie trzeba od razu kasowac, mozna je przerobic co trudne nie jest, a efekt powalajacy. Radio na serwerach typu jailbreak jest jak najbardziej na miejscu, jest to serwer, na ktorym sie bawimy w wiezieniu tak wiec @Teodorek do roboty, wykaz sie - jak cos chetnie pomoge. Chyba, ze naprawde wiekszosci to przeszkadza to mozna skasowac jednak kiedy wgrywalem ludzie byli zachwyceni :)

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/15651-radio-tt/#findComment-118841
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakby znalazły się osoby chętne do nagrania swojego głosu dałoby się to zrobić. 

Co do lekkiego opóźnienia musiałbym pogadać. 

Zobaczę co da się zrobić. Jak na razie osoby które byłyby zainteresowane nagraniami mogą tu napisać. :)

 

Edytowane przez Teodorek
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/15651-radio-tt/#findComment-118856
Udostępnij na innych stronach

Moze po weekendzie dodam cos od siebie, jednak fajnieby bylo dodac zroznicowane glosy - w tym nieco smieszkowate, z poczuciem humoru. Ewentualnie jak chetnych nie bedzie mozna wyciac kawalki utworow z filmow o tematyce wieziennej i nie tylko np. z "symetria" znajdzie sie kilka ciekawych tekstow az chetnie sam do tego siade ale po weekendzie, bo poki co jestem na urlopoe do poniedzialku. 

 

@Teodorek jak mozesz to zamow mi testowy serwer w niedziele (aktywacja 24h) tak bym mogl przetestowac to w poniedzialek i przesle Ci gotowca. Takowe testery sa darmowe na dobe czy dwie 

Edytowane przez `ScreamMyName
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/15651-radio-tt/#findComment-118869
Udostępnij na innych stronach

Teraz zamykam. 

Jeżeli będziemy chcieli coś nagrać napiszemy o tym w innym temacie. 

Na radio zostanie nałożona blokada czasowa. Tak jak na /ruletka tylko troszkę krótsza ;)

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/15651-radio-tt/#findComment-120450
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...