Skocz do zawartości

`ScreamMyName

Admin CS 1.6 [CS:GO MOD 4 MAPS]
 • Zawartość

  873
 • Wpisy na chatbox

  958
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  6d 13h 39m 7s

Ostatnia wygrana `ScreamMyName w dniu 16 Marzec

Użytkownicy przyznają `ScreamMyName punkty reputacji!

O `ScreamMyName

 • Rejestracja
 • Tytuł
  Złoty laur II
 • Urodziny 29.07.1996

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobilny
  Android 5.0

Kontakt

 • Nick
  `ScreamMyName

Ostatnie wizyty

3,605 wyświetleń profilu
 1. jak Ty chyba heksakosjoiheksekontaheksafobijczyk xD (klik)

  patryk666.png

 2. BBC przy tworzeniu tematów

  Witam, od ostatniego momentu kiedy coś z forum było nie tak zauważyłem, że okrojono nas z funkcji takich jak spoiler czy wybór czcionki. Były to przydatne funkcje, oczywiście da radę i bez tego wprowadzić to ręcznie BBC wpisując np. [spoiler] test [/spoiler] Uważam, że łatwiej i sprawniej było korzystanie z funkcji z paska wyżej, ponieważ ręcznie się nieco pierdzieli, np. tworzę spoiler to mi zamyka w klamrę całość tekstu, problem też jest z szukaniem czcionki bo nie wiem jakie dokładnie forum obsługuję. Gdzie to wszystko jest?
 3. Głosowanie na serwery sieci

  Go mody, jb i pb poszlo reszta jak bede na kompie
 4. Głosowanie na serwery sieci

  Go mody, jb i pb + resztę doglosuje wieczorkiem
 5. Głosowanie na serwery sieci

  Dawaj tez na gomod dd2 Oddane gomody, jb i pb (z tel) reszta doglosuje później
 6. Konkurs na Euro

  13 `ScreamMyName
 7. Xbox One S - problem z siecią

  Zauważyłem, że błąd wyskakuje również jak chce dodać nowe konto, tyle, że z innym kodem (którego też zresztą nie szuka). Poza biurem jakieś wskazówki coś? @guciu11742 Problem rozwiązany pomogło w ustawieniach zresetować konsole (przywrócenie do stanu fabrycznego) teraz śmiga jak należy. Temat do zamknięcia. Jednak te przywracanie systemu potrafi rozwiązać każdy problem (proszę rekomendować post i zamknąć)
 8. Xbox One S - problem z siecią

  Witam. Mam problem z połączeniem się do sieci w xbox one s, w sumie to nie moja konsola ale chciałem komuś pobrać gry tylko jest mały problem bo nawet nie mogę wejść w ustawienia sieci. Konsola jest nowa i na początku wszystko działało, niestety teraz już nie działa. Ciągle wyskakuje "coś poszło nie tak", a kod error'u, wpisałem go na stronie xbox.com/errorhelp to nawet go nie wyszukuje.
 9. Propozycje map

  Jestem za usunięciem eldorado, mapa spoko tylko jak nie ma nikogo od pilnowania ludzie używają double jumpa i strzelają przez płot. Zapewne wiele osób za ten czyn wyrwalo blokadę, brak tej mapy = mniej banow oraz przyjemniejsza rozgrywka pod nieobecność admina. Nie wiem czy jest ale jak nie to chciałbym de_dust (1)
 10. Głosowanie na serwery sieci

  Poszło na gomody mobilnie
 11. Od 18 lat w więzieniu siedzi niewinny człowiek

  Dlaczego?Wychodzi obciążony tym, czego doświadczył w więzieniu. Został skazany za przestępstwo seksualne na nieletniej. Więźniowie nazywają takie sprawy "majtkowymi", czyli najgorszymi, nieuznawanymi przez społeczność za kratkami. Skazany za takie rzeczy jest narażony na liczne, często brutalne ataki. Na pewno było mu tam bardzo ciężko przetrwać, tym bardziej, że nie popełnił tego przestępstwa. Można tylko się domyślać przez jakie piekło musiał przejść, dobrze wiemy jak są traktowani ludzie co idą za majty.
 12. Głosowanie na serwery sieci

  Poszło +++++
 13. Od 18 lat w więzieniu siedzi niewinny człowiek

  Masakra... żadne pieniądze nie są wstanie zwrócić tego co stracił, życia nie da się kupić. Co z tego jak zostanie milionerem kiedy w ten czas ma psychikę już tak rozwaloną, że będzie to siedzieć w nim do końca życia.
 14. Pożegnanie, Soul

  Trzymaj sie Soul... jak coś to mamy kontakt Steam
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.