Jump to content

Podanie o admina DuzyQTS

DuzyQTS
 Share

Recommended Posts

1. Nick: DuzyQTS

2. Wiek: 17 (zaraz bedzie 18  >.<)

3. Mutacja: Oczywiście :D

4. Mikro: Dzisiaj zamówione na dniach powinno przyjść :P

5. Link do GT:http://www.gametracker.com/player/DuzyQTS/94.75.91.121:27015/

6. Znajomość amxx (0-10): Między 6 a 7 :)

7. Steam / Nonsteam: Niestety Non steam, lecz widziałem w wymaganiach że jest konieczne wiec w tygodniu kupie psc i bedzie po problemie :P

8. Składka (6,15 zł sms / 3,5 zł przelew)

9. Dlaczego Ty? Dlaczego ja, hmmm ponieważ jestem wyluzowany, podobno sympatyczny haha :D ogółem bardzo polubiłem ten serwer, fakt faktem stażu nie wiadomo jakiego nie mam lecz bardzo szybko poznaje się na ludziach, większość serwerów na jakich grałem admini byli do bani, tutaj jest odwrotnie, admini bardzo sympatyczni wyluzowani nie obnoszą sie ze swoimi funkcjami lubią zażartować, i to się ceni :D 

10. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? Wymagań nie spełniam do końca (Roni nie krzycz, wiem że mnie opieprzysz że tylko Ci czas zabrałem na przeczytanie mojego podania, ale nadzieja umiera ostatnia xd) Oczywiście regulamin znam bez zapoznania się nie odważyłbym się podania pisać, licze na wyrozumiałość i Panowie nie oceniajcie książki po okładce. Pozdrawiam! :D:D 

na Nie.

-skladka jest obowiazkowa.

-Gt to porazka

-konto pod podanie

-steam jest wymagany

No to tak w podsumowaniu. Pogralem z toba i jestes spoko, ale nie to sie liczy czy cie lubie czy nie.

Powinienes kupic steama, poprawic forum,pograc na serwerze,

jak juz to poprawisz bede na tak.

6 godzin temu, DuzyQTS napisał:
  1. ---

2. Składka (6,15 zł sms / 3,5 zł przelew)

3. Dlaczego Ty? Dlaczego ja, hmmm ponieważ jestem wyluzowany, podobno sympatyczny haha :D ogółem bardzo polubiłem ten serwer, fakt faktem stażu nie wiadomo jakiego nie mam lecz bardzo szybko poznaje się na ludziach, większość serwerów na jakich grałem admini byli do bani, tutaj jest odwrotnie, admini bardzo sympatyczni wyluzowani nie obnoszą sie ze swoimi funkcjami lubią zażartować, i to się ceni :D 

4.  licze na wyrozumiałość i Panowie nie oceniajcie książki po okładce.

2. Brak składki.

3. Czytając ten punkt to, aż brakowało mi powietrza zanim przeczytałem do końca bo nie wiedziałem, kiedy mam się zatrzymać.

Zawarłeś parę zdań w jednym.

"Może, (myślę sobie), jebać kropki bo chociaż przecinki dałem"

Kurde, to jest podanie, więc postarajcie się trochę, a nie na odjeb się.

Jeszcze "kopiuj - wklej" brakuje.

Właśnie dużo tracicie na estetyce, a o tematyce nie wspominając bo zawieracie nieraz wiele beznadziejnych odpowiedzi, które są w ogóle nie potrzebne.

"Jesteś chłop czy baba, mówisz krótko, albo Spadaj!" - Taki przykładzik ;)

4. Tutaj to od razu się usprawiedliwiłeś, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie to podanie w ogóle nie przekonuje.

Do tego jeszcze te głupkowate uśmiechy, na dodatek z języczkiem. WHAT!

Ja po prostu, oceniam i wypowiadam się według własnej opinii.

W końcu wolność słowa - Demokracja.

Niestety, ale będę nieugięty i jestem na Nie.

Dziękuję, że złożyłeś podanie.

Zapraszamy za parę tygodni.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do składania kolejnych podań na nasze serwery, w celu odczytania mojej opinii.

Spodobał/a się Tobie mój post, daj LIKE!

Jeżeli jednak masz wątpliwości, bądź nie jesteś pewny/a to też daj LIKE!

Z poważaniem

ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ ♥

Za drugim razem zarobisz warna

Dnia 4.10.2016 o 19:57, LemoN napisał:

5.4 Zakaz wymuszania reputacji na użytkownikach.

Z poważaniem

Aduś

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.