Jump to content

Admin Salomon?

Salomon
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Salomon
2. Wiek: 18
3. Link do GT:  GT
4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): STEAM
5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder:  Na BB nie miałem okazji mieć admina, ale na wielu serwerach taką rangę posiadałem jak i rówznież rangi MultiAdmina
6. Staż na serwerze: Na serwerze gram od ponad dwóch tygodni.
7. Znajomość AMXX(1-10): 5-6/10
8. Jakie kampy potrafisz zbudować?: Dobre i bardzo dobre ;)
9. Składka (Tak/Nie): Na razie nie, ale z czasem może. Dużo osób będzie miało pretensje dlaczego nie? Otóż miałem raz taką sytuacje, że opłaciłem admina serwer zmienił sieć po tygodniu i jak pisałem do H@ (w celu aktywacji admina na nowej sieci) na steam to on odpisywał mi że to młodszy brat i on nie umie ustawić mi admina na serwerze. Pisałem kilka razy a ciągle był jego brat, aż w końcu napisałem na forum i nic. Opłaciłem admina za 5 miesięcy a miałem go tylko tydzień. Może to niektórym objaśni dlaczego narazie jestem skłonny nie płacić składek. 
10. Mikrofon (Tak/Nie): Tak.
11. Dlaczego ty: Przebywam trochę czasu na serwerze, uważam, że obowiązki admina są ważniejsze niż gra i stawiam je na pierwszym miejscu. Potrafię zachować kulturę, oczywiście jak każdy człowiek nie jestem idealny i czasami mam kryzys. Znam dużo osób na serwerze i uważam, że szanują mnie. Widzę również że są potrzebni admini, bo ludzie blokują innym kampy oraz jak ZM nie wykonują celów mapy. 
12. Kontakt: Głównie STEAM, ale również na forum.

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.