Jump to content

Gaza

Angela
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Angela

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Gaza

Opis sytuacji: grając na westwood, raszowałem środek będą w CT po czym przez mikro wspomniany admin powiedział "ja pierdole ale mnie ta Angela wkurwia". Wiadomo agresja rodzi agresje tym bardziej, że to serwer FFA, paka nie była podłożona. Zapytałem więc admina "o ch*j ci chodzi? raszować nie można?" Po czym dostałem bana na 30 min za obrazę (?). Nie wiem kogo uraziłem, jeżeli to zdanie Ciebie uraziło to powinieneś sobie w pierwszej kolejności dać bana :)

IP/ID gracza: STEAM_1:0:337182562

Data i czas zdarzenia: 22.08.17 (23:15)

to nie jest juz  Twoj pierwszy ban, polecam sprawdzic Historie banow i na prawde marnujesz czas Adminow, opiekunow itp .. dzis bana tez dostales ;) na mnie juz 2 skargi pisales, odpusc bo to smieszne ;> 

non stop wyzywasz, mowisz ze zrobisz loda, dasz du*y ... ( bedac chlopakiem ) z czym Ty do ludzi ?;> 

Edited by Stefek_PL

Witam!

nigdy nie obrażam graczy, a jeśli coś do kogoś mówię niecenzuralnego to znaczy, że znamy się długo i to żart. Co do Angeli... Stefek chyba wyczerpał temat...

Chłopak ma max 14 lat i zaburzenia płci, co pokazał też grą ze mną. Dlaczego opisałeś tylko ostatnie swoje słowa co było kroplą, która przelała czarę?

Grałem z nim na 2-3 mapach i kolega nie umiał się powstrzymać nawet na chwilę....

Bednar??????

Proszę nie opowiadaj bzdur....

Trochę dość mam tłumaczenia się ze skarg graczy, którzy czitują/wyzywają i Bóg wie co jeszcze robią i piszą skargi i w imię??? wybielenia się, popsucia krwi adminowi??

Weżcie się w garść koledzy, szczególnie Angela, a chętnie polatam z wami na serwerze.

Witam, was kochani :) 
Angela - dajesz skargę bez dowodu. Tak więc nie będę tego wgl rozpatrywał. 
Wczoraj odemnie prawie poleciał ban w twoim kierunku, za słowa i nikt twoją osobę nie prowokował. Niestety jestem spokojny i wyrozumiały...

Możliwe że poniosły tu kogoś nerwy nie dochodzę kogo... bo nie ma podstaw po tej skardze. 
Oby wiecej nikogo nie ponosiły emocje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.