Jump to content

Olofmeister w FaZe Clan!


don Kuba
 Share

Recommended Posts

olofmeister_faze-730x380.png

 

Tygodnie plotek i dociekań wreszcie znalazły swój finał. Olof „olofmeister” Kajbjer, od wielu lat bezwzględnie kojarzony z Fnatic, zdecydował się opuścić szwedzką formację. Nowym zespołem w karierze 25-latka będzie FaZe Clan, gdzie, patrząc wyłącznie pod kątem nazwisk, zebrała się naprawdę przepotężna ekipa.

 

Zgodnie z zapowiedziami, Kjabjer zajmie w FaZe miejsce Fabiena „kioShiMy” Fiey’a, występującego w drużynie od kwietnia ubiegłego roku (z krótką, miesięczną przerwą). W tym czasie Francuz wraz z byłymi już kolegami pojawił się na trzech Majorach, na żadnym jednak nie osiągając pożądanych rezultatów. Były zawodnik Teamu EnVyUs zawiódł zwłaszcza niedawno w Krakowie, będąc jednym z najsłabszych uczestników imprezy – gorzej zaprezentował się tylko Pavel „hutji” Lashkov z Vega Squadron.

 

Z kolei olofmeister był graczem Fnatic od czerwca 2014 roku i w przeciągu ostatnich trzech lat zasmakował z tą formacją wielu sukcesów, w tym dwóch zwycięstw na zawodach rangi Major. Jednakże ostatnich miesięcy nie może już zaliczyć do udanych. Najlepszy gracz 2015 roku od dawna szuka utraconej formy, obecnie prezentując zaledwie jej przebłyski. To z kolei odbijało się na postawie całego Fnatic, które od momentu ponownego zjednoczenia w lutym tego roku nie potrafiło wskoczyć na właściwe tory. Co prawda podczas PGL Major Kraków 2017 drużynie tej udało się dotrzeć do ćwierćfinału, ale to raczej nie mogło spełnić oczekiwań kibiców.

 

– Jestem niezwykle zadowolony faktu, że kolejny rozdział mojej kariery będę dzielił z chłopakami z FaZe Clanu – przyznał olofmeister w opublikowanym z tej okazji oświadczeniu. – Z jednej strony ciężko było podjąć decyzję o odejściu z Fnatic, drużyny, która zawsze będzie znajdować się w moim sercu. Z drugiej zaś łatwym było wybranie zespołu, do którego chciałbym dołączyć. FaZe to niesamowita organizacja z fantastycznymi kibicami, a przede wszystkim zatrudniająca niesamowicie utalentowanych i głodnych sukcesu graczy, których podziwiam, postrzegam jako przyjaciół i z którymi posiadam te same cele na drodze do stania się najlepszym na świecie. Od dawna nie czułem już takiej ekscytacji i pozytywnej nerwowości. Dziś zaczyna się coś nowego – dodał.

 

Obecny skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:
Håvard „rain” Nygaard
Finn „karrigan” Andersen
Nikola „NiKo” Kovač
Ladislav „GuardiaN” Kovács
Olof „olofmeister” Kajbjer
Robert „RobbaN” Dahlström – trener

 

Debiut olofmeistera w barwach FaZe nastąpi już 22 sierpnia. To właśnie tego dnia ruszać będzie 6. sezon ESL Pro League, zaś nowy zespół Szweda w pierwszej serii spotkań dwukrotnie zmierzy się z francuskim G2 Esports.

 

Źródło: cybersport

___

Według mnie FaZe to będzie monster na scenie CS:GO. Jak uważacie? 

Link to comment
Share on other sites

Pożyjemy, zobaczymy. Ciężko mi będzie się odzwyczaić od tego że nie jest we fnatic, ale może to i dobry ruch z jego strony...

Zobaczymy jak będzie z komunikacją i współpracą jeżeli chodzi o nowych kolegów w drużynie :P 

Link to comment
Share on other sites

to dzisiaj możemy się przekonać jak Olof poradzi Sobie w Faze :)

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.