Jump to content

Podanie

ZMIEN SWOJ NICK
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: ZMIEN SWOJ NICK
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/profiles/76561198007543193/home
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=ZMIEN+SWOJ+NICK

Staż w Counter-Strike 1.6: bd 5 lata
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: ok 3 lata
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:tak, MIALEM NA TRZECH INNYCH SERWERACH, ALE ZREZYGNOWAŁEM BO TEN SERWER MI SIĘ SPODOBAŁ 
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiscie 
Czy posiadasz mutacje: TAK, OD DAWNA 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przypadkiem odnalazłam pośród innych serwerów Cs 1.6 i no spodobał mi się więc zostalem
Dlaczego właśnie ty? Jestem uczciwą osobą, nie daje bana za nic,  jestem aktywny codziennie po 10h

30 minut temu, Dajesz Malina napisał:

Konto pod podanie, koleżko. 

Konto założyłem z jakieś 2 tyg temu, ponieważ zmieniłem nick bo zapomniałem hasła na forum i pocztę,

26 minut temu, KubusiekXD napisał:

Na NIE

-Kultura

-Forum

-Nigdy nie widziałem ciebie w ct 

Kubusiek jestem aktywny codziennie po 4h na tym serwerze, jestem w CT, ogarniam, znam regulamin. Jestem ogarnięty, nie wyzywam i kulturę mam ok

8 minut temu, ZMIEN SWOJ NICK napisał:

Konto założyłem z jakieś 2 tyg temu, ponieważ zmieniłem nick bo zapomniałem hasła na forum i pocztę,

Kubusiek jestem aktywny codziennie po 4h na tym serwerze, jestem w CT, ogarniam, znam regulamin. Jestem ogarnięty, nie wyzywam i kulturę mam ok

Hmmmm, co nie zmienia faktu że kulturka u ciebie leży. A tak poza tym to nie wypowiadamy się w swoim podaniu. Teraz jestem na DUŻE NIE

edit: Powiadasz że kulturę masz ok? Nie no, wcale nie dostałeś bana na 3h ponieważ mnie wyzywałeś za fk którego nie zrobiłem. 

Edited by KubusiekXD

11 minut temu, ZMIEN SWOJ NICK napisał:

Twoja znajomość regulaminu jest porażająca. 

Nie znam Cię. Nigdy nie słyszałem twojego mikro.

Nw czy twoja kultura poprawiła się od ostatniego czasu, bo mnie nie było. Hihi... Od jutra możecie się mnie spodziewać ;)  

Pozdrawiam!

-Teo

To niezła aktywność na serwerze, leży i kwiczy. Piękny ban kolega pewnie pomyślał. że wszyscy zapomnieli a tutaj niespodzianka. Pisząc to podanie myślałeś chyba o niebieskich migdałach albo o tym, że trafiłeś na głupich i ślepych ludzi. Podziękujmy temu panu słowem na nie.

Nie pozdrawiam. 

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.