Jump to content

Podanie #.:Noproblemo:.

Noproblemo_team
 Share

Recommended Posts

Roni przed tym jak to  przeczytasz to uwierz że tamte sprawy kiedyś to przeszłość. Zmieniłem się. Wasi gracze na serwerze mówili żebym złożył podanie bo widzą ze ze zmiłem i jestem bardziej ogarnięty. 

1. Nick:.: Noproblemo :. Na forum Noproblemo_team

2. Wiek: 16

3. Mutacja: tak

4. Mikro: Tak

5. Link do GT:http://www.gametracker.com/player/.%3ANoproblemo%3A./94.75.91.121:27015/

6. Znajomość amxx (0-10): 7

7. Steam / Nonsteam: steam

8. Dlaczego Ty? Tak jak napisałem w wstępie   już w ogóle jestem innym graczem , gram normalnie  w różnych serwerach waszej sieci np only awp .Bym dał podanie namówił no polecił mi admin   @Woluu

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? Tak w 100%

Wiem ostatni tydzień jest zaniedbany bo cały czas jestem nad jeziorem i z dziewczyną

Wiem że może konto pod podanie  Ale cały czas się zastanawiałem czy mnie nie zbanujesz . Proszę daj mi szansę jak nie na admina to nie Banuj na forum 

Edited by Noproblemo_team

To ja Ci wytlumacze cala sytuacje, o ile zdazysz ja przeczytac.

Na forum masz bana od marca, czyli tak samo to jak i konto @Noproblemo wylatuje z forum.

Na GH Cie wywalili za brak jakiegokolwiek rozsadku.

Nie wiedzialem ze w ciagu kilku miesiecy Twoj wiek wzrasta o 2 lata, a nie o jeden rok.

Za bardzo się rozbujałeś 

Zegnamy.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.