Jump to content

Trochę dziwne...


noctis*
 Share

Recommended Posts

Nie grałem parę tygodni bo byłem w szpitalu... (COD401). Wchodzę na serwer, dużo nowych twarzy i zacząłem rozmawiać, ogarniać...w pewnym monecie grac o nicku BgW.exe bodajże wali od razu do mnie z japą... Więc nie pozostałem dłużny i też mu odpowiadałem z przekleństwami jak robił to on...nagle ja dostaje bana za obrazę...on mnie obraża w dalszym ciągu ale on zostaje na serwerze... Co to kurwa ma być? Gość mnie ciśnie za gadanie z kimś innym, a jak mu się odwinąłem to ja mam bana? Bo jakiś za przeproszeniem śmieć mi po rodzinie ciśnie a ja mu nie mogę nawet odpowiedzieć? Nawet nie ma podanego admina, który mnie zbanował. Przekląłem, obraziłem i dostałem bana...ok...ale on nie choć robił tom samo. No ludzie... 

Link to comment
Share on other sites

Ja dałem bana. Nie grałem od początku mapy tylko wbiłem na chwilę. Obraziłeś tam kogoś i miałem dać na 30 min żebyś ochłonął, ale potem już obraziłeś solidniej to dostałeś na 3h. Nie słyszałem przez ten moment w którym byłem na serwie, żeby Cię bdg obraził. @Lelouch vi Britannia chyba był już wcześniej na serwie, więc może on się bardziej wypowie.

Link to comment
Share on other sites

Poza tą sytuacją przy której już byłem i bdg mówił jedynie "dobra płacz tam dalej i obrażaj dalej" (czego raczej nie można uznać za obrazę) nie obrażał Cię wcześniej na tej mapie. Może obrażał Cię na poprzedniej tylko tego nie zaznaczyłeś w skardze? Jeśli nie to można zamknąć.

Edited by LoL2014
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.