Jump to content

Trochę dziwne...

noctis*
 Share

Recommended Posts

Nie grałem parę tygodni bo byłem w szpitalu... (COD401). Wchodzę na serwer, dużo nowych twarzy i zacząłem rozmawiać, ogarniać...w pewnym monecie grac o nicku BgW.exe bodajże wali od razu do mnie z japą... Więc nie pozostałem dłużny i też mu odpowiadałem z przekleństwami jak robił to on...nagle ja dostaje bana za obrazę...on mnie obraża w dalszym ciągu ale on zostaje na serwerze... Co to kurwa ma być? Gość mnie ciśnie za gadanie z kimś innym, a jak mu się odwinąłem to ja mam bana? Bo jakiś za przeproszeniem śmieć mi po rodzinie ciśnie a ja mu nie mogę nawet odpowiedzieć? Nawet nie ma podanego admina, który mnie zbanował. Przekląłem, obraziłem i dostałem bana...ok...ale on nie choć robił tom samo. No ludzie... 

Ja dałem bana. Nie grałem od początku mapy tylko wbiłem na chwilę. Obraziłeś tam kogoś i miałem dać na 30 min żebyś ochłonął, ale potem już obraziłeś solidniej to dostałeś na 3h. Nie słyszałem przez ten moment w którym byłem na serwie, żeby Cię bdg obraził. @Lelouch vi Britannia chyba był już wcześniej na serwie, więc może on się bardziej wypowie.

Poza tą sytuacją przy której już byłem i bdg mówił jedynie "dobra płacz tam dalej i obrażaj dalej" (czego raczej nie można uznać za obrazę) nie obrażał Cię wcześniej na tej mapie. Może obrażał Cię na poprzedniej tylko tego nie zaznaczyłeś w skardze? Jeśli nie to można zamknąć.

Edited by LoL2014

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.