Jump to content

Szybka rekrutacja

0la
 Share

Recommended Posts

W związku z małą liczbą Adminów otwieram szybką rekrutacje.

Wymagania:

• Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów

• Aktywność na serwerze: minimum 20h i 2 tygodnie stażu

• Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalne

• Platforma STEAM i ukończone 16 lat

• Dobry kontakt na GG/Steam/PW

• Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu admina

Obowiązki:

• Pilnowanie porządku na serwerze
  • Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu
  • Zaglądać na forum i śledzić działania swojego serwera

Dodatkowe informację:

• Jeżeli NIE spełniasz wymagań NIE składaj podania!
  • Admin posiada rezerwację slota!
  • Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda.

Wzór:

Nick:
Czas spędzony na serwerze (link do GT):
Znajomość amxmodmenu:
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?:
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź):
Posiadasz działający mikrofon?:
Kontakt (GG / Steam):
Steam ID:
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?:

Skala znajomości AMXX:

Spoiler
  1. Nie posiadasz informacji o amxx
  2. Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
  3. Orientujesz się w amxmodmenu
  4. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
  5. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
  6. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
  7. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
  8. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
  9. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
  10. Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

• 3 weeks later...
Nick: Chuck
Mutacja: kiedy to było
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Chuck/94.75.91.194:27015/
Znajomość amxmodmenu: 7/10
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Nie gram w cs-a od dzisiaj, jeszcze do nie dawna pełniłem funkcję admina na innej sieci, niestety sieć
się powoli rozpada, więc postanowiłem zagościć u was na dłużej. O waszej sieci słyszałem już wcześniej wiele dobrego, co się okazało również gra
tutaj kilka osób z którymi wcześniej pełniłem funkcję admina. 
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Ciężkie pytanie, hmm... Zauważyłem ze jest dużo ilość adminów na serwerze, ale również bywają chwile ze nie
ma ani jednego. Moja pomoc z pewnością się przyda.
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt (GG / Steam): 61567238,http://steamcommunity.com/id/chuck4fun/
Steam ID: STEAM_0:1:206719128 
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: Tak zapoznałem się. 

Edited by Chuck

Nick: Steel Banging
Mutacja: Tak tylko mikro mi sie popsulo  
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Steel Banging/94.75.91.194:27015/ Wiem ze slabe ale jak zaczne grac bede mial sporo przegranych zapytac sie mozecie no problemo 
Znajomość amxmodmenu: 9/10
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Poprostu szukalem serwera na only awp i trafilem na ten  
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Dlatego, ze jestem kultularnym graczem i chce pilnowac zeby byla ciagle kultura 
Posiadasz działający mikrofon?: Niestety nie ale kupie niedlugo
Kontakt (GG / Steam): Steam narazie nie gram na non ale jak bedzie potrzeba bede gral na steam  
Steam ID: -
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: Tak na 99%

Chcialbym dostac na okres probny ;)

Edited by Steel Banging

• 2 weeks later...
Aktualizacja tematu!

Temat został zaktualizowany. Prosimy zapoznać się ze wszystkimi nowościami!
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Nick: SkeN
Mutacja: Jest
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/SkeN/94.75.91.194:27015/
Znajomość amxmodmenu: 8/10
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Przez internet
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze wielokrotnie spełniałem już funckje admina na serwerze dlatego myślę że się sprawdzę.
Kontakt (GG / Steam): Steam
Steam ID:  STEAM_0:1:36279498
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: TAK

Nick: aimbat
Mutacja: tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/aimbat/94.75.91.194:27015/
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: nie pamietam
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Mialem na serwerze uprawnienia ale zycie prywatne okazalo sie wazniejsze i stracilem przez brak aktywnosci - mysle, ze nie zawodzilem ani nie zwodzilem. Skoro malo adminow to pomoge na tyle ile moge, "gryzoni" jak bylo tak nadal sa i jest czym sie zajmowac.
Posiadasz działający mikrofon?: tak
Kontakt (GG / Steam): 3940461 / ameb7
Steam ID: STEAM_0:1:26501237
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: tak

• 2 months later...
Nick: BeDoEs!!
Mutacja: Jest
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/BeDoEs!!/94.75.91.194:27015/
W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Szukałem stabilnego serwera z fajnymi ludźmi i znalazłem :)
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Już dość długo staram się o administratora i robiłem wszystko żeby sprostać wymaganiom. Umiem dogadać się z ludźmi i często pomagam a to chyba najważniejsze  czasami gram z rana a czasami późno w nocy i nie raz widziałem czitera albo kogoś kto obraża graczy lub nadużywa mikrofonu. Nie chciał bym tracić czasu na skargi na forum skoro mógłbym takiego gracza od razu doprowadzić do porządku. 
Kontakt (GG / Steam): http://steamcommunity.com/id/bedoesik/
Steam ID: STEAM_0:1:242505485
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: TAK

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.