Jump to content

Krysia na admina?! :D PODEJSCIE 2

Nerwus Krysia
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Krysia

2. Wiek: 16 :) Nic się nie zmieniło

3. Mutacja: Jak najbardziej przeszedłem.

4. Mikro: Posiadam, lecz rzadko używam, ale jeśli wymóg jest to jak najbardziej mogę używać.

5. Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Krysia/94.75.91.121:27015/

6. Znajomość amxx (0-10): 5.. no może 6 (nie zachwyca lecz też nie małe :D )

7. Steam / Nonsteam: Jest steam :)  : http://steamcommunity.com/profiles/76561198281928089/

8. Dlaczego Ty?: Chce pomóc temu serwerowi gdyż przesiaduje na nim wystarczająco by móc upilnować tzw. "szkodników" którzy łamią regulamin serwera. Posiadałem administratora na COD MODACH sieci 1s2k ;)  Miałem tydzień przerwy bodajże gdyż jak sami wiecie.. wakacje i każdy chce się wyszaleć.. ale wiecie.. Krysia wielki powrót ! :D 

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera?: Myślę że 100%

PS <3 : Dostałem degrada na COD MOD 401 1s2k za nadużywanie [email protected]@ lecz sami wiecie, każdy popełnia jakieś błędy, na nich w końcu się uczymy... Gdybym dostał takową szanse wsparcia serwera "swoim pilnym okiem" to moglibyście zobaczyć że potrafię się opanować. Pozdrawiam <3 

Na tak.

+Gt jest okej (troche skacze Ci czas gry z 30minut do 360 na dzień i masz przerwy w grze. Mam nadzieje, ze to zmienisz :))

+Całkiem sympatyczy gracz

+Na serwerze widziałem go kilka razy. To oczywiście +, bo oznacza to że gra wtedy, kiedy mnie nie ma :D

Edited by FrozenExecutor

• Support Admin
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.