Jump to content

martyr

hiobss
 Share

Recommended Posts

Twój nick:hiobss
Nick gracza / admina na którego składasz skargę:Martyr
Dokładny czas zdarzenia: Kele 16
Wycinek gracza z /ip lub: niby "opiekun" wiec macie 
Opis sytuacji: Więc tak, człowiek z upośledzeniem umysłowym o nicku Martyr wszedł sobie na serwer, okej, pięknie. Po wielokrotnym upominaniu kolegi, ze strony mojej jak i innych graczy o fatalnym zachowywaniu się Ct(Prowadzących) gó**o sobie z tego robił, jeden z drugim zaczęli sobie robić jakieś FK FDMG, a ten dalej nic, jakby nic się nie stało, okej, w porządku, może to jakieś jego lizodupy i nie chciał ich banować nie wiem, potem troszkę się zdenerwowałem i zacząłem troszkę bluzgać miałem nadzieję, że moze w ten sposób coś mu wejdzie do tego zjebanego łba i zrobi coś w tym kierunku. Ale dalej nic, po czym dostałem bana. Ok, rozumiem, bluzgałem, znałem bardziej regulamin niż to coś zwane opiekunem i dostało mi się. Więc jakbyście mogli ogarnijcie tego świetnego Pana admina i nie zacznie robić to co do niego należy, a nie w ch**a walić. Dodam jeszcze, że ponoć mikro jest +16 a dzieci w ct po 11 lat.    
Dowód (rozpisane demko/ss): Nie będę nic dawał, bo i tak ch**a zapewne zrobice w tej sprawie ;) Pozdrawiam bardzo serdzecznie 3m

• Support Admin
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.