Jump to content

Galeria - Vaste

Recommended Posts

123.png.f65e20155281be234e05edc99b3af326.png

Witajcie! Jako iż, jestem nowym bywalcem na owym Forum i serwerach! Chciałbym przedstawić pare swoich prac! 

!!MOŻE NA POCZĄTEK COŚ O MNIE!!
Nazywam się Kacper i mam 20 lat. Mieszkam w Województwie podkarpackim [Rzeszów]. Interesuje się Piłką nożną oraz Grafikami komputerowymi. W grafikach siedze już ponad 5 lat, lecz od ponad 1,5 roku zacząłem bawić się w grafiki na MTA, tworzac je na róznego typu projekty RPG oraz RP .Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu. Posiadam poczucie humoru - z wielu rzeczy potrafię się zaśmiać, pożartować, lecz wiadomo - jak wszystkie rzeczy z umiarem, do pewnego momentu. Na samym końcu chciałbym dopisać, że jest jeszcze kilka rzeczy, które mógłbym wymienić o mnie, lecz nie chce was zbyt bardzo zanudzać opowieściami o mnie. Dodatkowo nie ma się jeszcze co specjalnie rozpisywać, żeby to ktoś wgl czytał do końca... 

Co oferuje:
> Tworzenie grafik pod serwer MTA/CS/GTAV 
> Tworzenie map pod serwer [exteriory] [MultiTheftAuto]
> Pomoc przy serwerze
> Kulture osobistą
> Starannie wykonane prace

OCENIAJCIE! DAWAJCIE ZNAĆ!

> GRAFIKI <

Nowa praca! Aktualizacja #1

Witajcie!
Po pewnym czasie patrząc się na Forum oraz rózne konkursy, chciałbym zaproponować dodanie na serwer komendy /konkurs. Na którym będzie pokazywało się jaki aktualnie jest konkurs/turniej

Nudząc się grzebałem w photoshopie i udalo mi sie wykonać graficzke pod konkurs.! Może wam sie spodoba, a może nie!
 Zapraszam

1s2KONKURS.png.80484c12b1327e9efebac1cd7324fe4b.png

WIĘCEJ WIĘCEJ NA PRIV! :)