Jump to content

Podanie O ADmina

WeedMAN^^
 Share

Recommended Posts

1. Nick: MadMAN^^

2. Wiek: 18Lat

3. Mutacja:Tak

4. Mikro:Posiadam

5. Link do GT:https://www.gametracker.com/player/MadMAN^^/91.224.117.23:27120/

6. Znajomość amxx (0-10): 9-10

7. Steam / Nonsteam: Nonsteam

8. Dlaczego Ty?: Spędzam dużo czasu na serwerze i znam graczy

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? :Regulamin znam a czy spełniam wymogi? Jasne że tak 

10.  

Edited by WeedMAN^^

• Administrator

Podobna sytuacja jak w tym Podaniu:

Wymagań nie spełniasz... jak wszyscy to wszyscy... Poza tym jak nie lubię Adminów na NonSteam.

Jestem na NIE, moje zdanie znacie, nie zmieni się w żaden sposób. A osobiście nic do Ciebie nie mam, bo kolega z ostatniego podania co podałem, to jakiś niedojrzały emocjonalnie... po tym co pisał mi na STEAM... żenada. Tak samo jak były Admin B4rtek, który nie umiał się dogadać z ludźmi, jak dziecko z piaskownicy...

ale to już nie na temat.

Pozdrawiam :default_beee:

Edited by Holister

Myślę że obecna ilość adminów i ich frekwencja jest na tyle dobra że nie potrzeba naginać wymagań by przyjmować kolejnych.

Rada ode mnie: Kup steam to kosztuje groszę a podnosi renomę , poudzielaj się na forum ,  utrzymuj regularność w graniu na serwerze a uzyskasz mój głos poparcia :)

Edited by MAŃKO

Godzinę temu, MAŃKO napisał:

Myślę że obecna ilość adminów i ich frekwencja jest na tyle dobra że nie potrzeba naginać wymagań by przyjmować kolejnych.

Rada ode mnie: Kup steam to kosztuje groszę a podnosi renomę , poudzielaj się na forum ,  utrzymuj regularność w graniu na serwerze a uzyskasz mój głos poparcia :)

Spodobała mi się bardzo twoja wypowiedź, inni mogą brać od Ciebie przykład, ja również. Masz u mnie plusa w formie całej gotówki EURO jaką zdobyłem :hi:

Taki poziom wypowiedzi to mi się podoba.

Pozdrawiam :hi:

Edited by Ajs

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.