Jump to content

Grodnik
 Share

Recommended Posts

Chciałbym poruszyć temat misji na serwerze. Wszystko fajnie, wiele misji, każdy może sobie zrobić, ale.. Dzisiaj kończyłem misję zebrania 200 ciał (z resztą po raz kolejny..) i po wykonaniu misji dostałem jakieś tam monety, exp, i w celu wykonania kolejnej misji wpisuje /misje, a tu ku mojemu zaskoczeniu moje misje się wyzerowały. Jest to trochę irytujące chociażby z tego względu, że muszę robić to samo i nawet nie jestem w stanie zacząć innych misji niż zbieranie naboi, ciał czy zabiciu określonej ilości osób. Mam nadzieję, że jakoś jesteście w stanie to naprawić.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Owszem tak misje się wyzerowały, ale nie musisz robić pierwszych misji związanych z 10lvl'em tylko weź dobie np 60. bynajmniej ja tam mam ,e nie muszę robić tych pierwszych misji..

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisał kolega wyżej, jeśli masz odblokowane misję według poziomu, a poprzednie wyzerowały Ci się, to nie musisz robić ich kolejny raz, możesz spokojnie robić kolejne. Jedyny plus wyzerowania misji jest taki, że szybciej możesz nazbierać monety i exp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.