Jump to content

Skarga dla Thickness.

Feyek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: @Feyek

Nick gracza/admina: @Mario™

Opis sytuacji: Zostałem zbanowany na CT niby za FK, ponieważ zabiłem go prowadząc w zwykłym dniu.

Wydałem Bezruch do mojego odwolania,odliczyłem, po czym wydałem polecenie pierwsza reakcja podskocz, Po czym podskoczył i wtedy go zabiłem.

Następnie powiedział mi że zabiłem go jak odliczałem i powiedziałem 1..., ja oczywiście powiedziałem mu że się myli, zabiłem jak powiedziałem 0.

Po czym przestał pisać na 1rundę, i ponownie wydałem takie polecenia, już będąc na markerze. Podskoczyła 1 osoba z TT, po czym ją zabiłem.

Admin Lightness odrodził tego gracza spowrotem (nie wiem nawet dlaczego, nawet nie było go w CT),  po odrodzeniu tego gracza rzekłem że ma takie same zakazy i nakazy jak pozostali, po czym wydałem polecenie podskoku.(Był aktywny bezruch do odw.) Po czym ta osoba podskoczyła, zabijając ją dostałem bana na CT...Nie rozumiem tej sytuacji, Ponieważ mając 100pingu tak jak widziałem to u Lightness'a i czerpając internet z telefonu (ostatnio się chwalił tym że ma ciągle internet z telefonu), noto się nie dziwię...

Proszę to wyjaśnić.

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:07.07.2017r. około 20:20

Dowody(ss/demko):Kilka osób na serwerze to widziało i mogą potwierdzić.

Ehhh. Kolego czego ty nie rozumiesz?

Nie wiem czy potrafisz liczyć ale nie odliczasz.. Zapominasz odliczyć bezruchu który dajesz do odw. po czym zaczynasz się kłócić ze mną..

Osoby z teamu pisały że zabiłeś mnie przy 1. Więc się z tego nie wymigasz podarowałem Ci to bo to tylko 1 fk i na mnie...

@Wikaa<3 zabiłeś 2x bezpodstawnie owszem dałeś bezruch do odw. lecz nie odliczałeś..

Jeszcze dodam. Lightness nie Thickness

Kilka osób to nie dowód. Record "nazwa demka" i wtedy składaj skargę.

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.