Jump to content

Feyek
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Feyek.
Twoje imię: Marcin.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Nie posiadam, posiadam bez cs'a 1.6 .
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Feyek/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: Dobre 3lata.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 5/10 (Wszystko do poduczenia).
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Około 2lata.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Nie.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście.
Czy posiadasz mutacje: Tak.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Kilka miesięcy temu znalazłem Wasz serwer na internecie(REKLAMA)
pomyślałem zagram sobie.

Xarte: administratorem nie może być osoba, która była często banowana na serwerze, a tym bardziej za cheaty.---Zacznijmy od tego że miałem bana tylko przez kyk hacka ponieważ nie usunołem go z komputera gdy wchodziłem na swój prywatny serwer ze znajomymi. Dostałem go tylko raz, nie jestem często banowany. Tak dla sprostowania sprawy.
Edited by Feyek
Poprawione posty na forum.

Ja to tylko tu zostawie:

20170629184111_1.jpg

Brak steam, dostałeś jedyną ostatnią i niepowtarzalną szansę od Martyra na usunięcie tego syfu z komputera inaczej poleci perm, administratorem nie może być osoba, która była często banowana na serwerze, a tym bardziej za cheaty. Mikrofon masz niesprawny, kiepsko prowadzisz. To chyba tyle.

Tak więc Feyek.

+wiek

+mutacja 

+GT

-Steam

-/+ amxx (skoro do nauczenia)

-posty do nadrobienia (Masz coś takiego jak Redakcja 1s2k.pl. Tam masz "Pytanie na dziś",rózne artykuły do oceny.)

Jestem na Tak!

Dlaczego?:

Jesteś aktywnym graczem.

Tak jak wyżej napisane. "Kultura na serwerze" Miałeś problemy, ale teraz się poprawiłeś.

Amxx do nauczenia.

Myślę, że okras próbny byłby dla Ciebie odpowiedni. ;) 

Edited by TeodorekXD

Jestem na nie:

--- KULTURA na serwerze. po urlopie jak wróciłemm ledwo wszedłem na serwer i usłyszałem kilka niemiłych słów z twojej strony do jakiegoś tam gracza.

- amx

+ wiek i mutacja

4 minuty temu, kubek napisał:

Jestem na nie:

--- KULTURA na serwerze. po urlopie jak wróciłemm ledwo wszedłem na serwer i usłyszałem kilka niemiłych słów z twojej strony do jakiegoś tam gracza.

- amx

+ wiek i mutacja

Możliwe że akurat spotkaliśmy się w takiej sytuacji za co Przepraszam, kulturę od wczoraj prowadzę prawidłową. Pozdrawiam

Jestem na nie

-wypowiadasz sie w swoim podaniu co swiadczy o nieznajomosci regulaminu

-moze i jestes aktywny ale z gt i tak cienko

-wczoraj, podczas urodzin sieci ta twoja chora akcja o pisaniu do Krystka zeby zamienil ludziom svipy (z ktorych wszyscy sie cieszyli) na vipy, tylko po to zeby zrobic innym na zlosc? Przepraszam, ale skutecznie mnie to do ciebie zniechecilo xD nie tak powinien zachowywac sie admin, czyli robic graczom na zlosc

i'm sorry

Edited by Ola:)

Jestem na NIE

- Wypowiadasz się w swoim podaniu, od tego służy opcja "edytuj"

- Kultura

- za ten SS od xartE nie powinieneś wgl pisać tego podania

- Brak steam

- Mało grasz na serwerze

Odrzucam. GT bardzo słabe, grasz tutaj tylko tydzień. Kyk hack dał Ci bana tylko na 5 min, szkoda tylko, że dzień wcześniej powiedziałeś mi, że wszedłeś na serwa z jakimś gównem i próbowałeś robić strefy na "swoim" bh. Mikro strasznie głośne i ch****e.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.