Jump to content

B4rtek
 Share

Recommended Posts

Witam,

W tym temacie chciałbym poruszyć problem wiecznej chęci zmiany map przez osoby obecne w danej chwili na serwerze.

Uwierzcie mi że administracja serwera stara się dogodzić (pod względem map) wszystkim dlatego też macie vote.

Takie zachowanie jak zmieńcie mapę czy coś po co to? Wszyscy głosują, wszyscy wybierają mamy demokrację więc jedyną opcją która pozostaje graczom to rtv.

Proszę nie spamować na [email protected] o zmianę mapy.

Staramy utrzymać się serwer w jak najlepszym stanie ale zawsze znajdzie się osoba której coś nie pasuje.

Sprawa druga - Serwer AIM MAP służy do wszystkich mam AIM nie tylko do AWP jest specjalny serwer do tego typu broni.

94.75.91.194 |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [ONLY AWP] 1shot2kill.pl [SKINY AWP/KOSY|MONETY|FREE VIP]

A niektóre osoby chciałby grać tylko AWP - taka moja rada wejdź na serwer na którym są tylko mapy AWP.

Z mojej strony i myślę że większość administracji wielka prośba do graczy naszej sieci aby nie spamować o zmianę mapy oraz nie obrażać się na administrację jeżeli zrobimy coś nie po jego myśli.

Pozdrawiam.

Nowe mapy są dodane więc jest w czym wybierać.
Od tego jest rtv z czego gracze często korzystają :)

w przypadkach gdy mapa jest za mala na tyle osób , brak slotów czy cokolwiek innego róbcie amx_vote , jeżeli jednak wszystko jest w porządku staramy się grać mape do końca.

Edited by MAMA

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.