Jump to content

[ADMIN] Brylant

Brylant
 Share

Recommended Posts

Nick: Brylant
Mutacja: Oczywiście
Czas spędzony na serwerze (link do GT): 
KLIK
Znajomość amxmodmenu:  10/10

W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Gram już na nim od dawna, jeszcze za czasów starej odsłony
Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Często jestem na serwerze gdy brak admina, a nie zawsze są oni na steamie, żebym mógł po nich napisać. Chodzę do pracy na 2 zmiany, więc jestem często rano gdy mam na 2, oraz po południu jak mam na 1 :) Znam się na tym, miałem wiele swoich serwerów, zajmuję się tym od 7 lat, nic co chodzi o admina nie jest mi obce.
Posiadasz działający mikrofon?:  Aktualnie nie z przyczyn nie działającej głośności w moim pc
Kontakt (GG / Steam): GG: 4688729 / Steam:  KLIK
Steam ID:

0:1:12207905

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?: ie spełniam wymogów co do liczby postó na forum, ale nie ma chyba sensu, żebym ich teraz specjalnie bezsensownie nabijał. Nadrobię

Pozdrawiam :)

Edited by Brylant

Jeśli byłbym opiekunem awp to bym odrazu podanie odrzucił . :) Ale nie jestem wiec nie moge .
Gram troszkę na tym serwerze juz :) i anni razu cie nie widziałem .. Może mam przerwe ogolnie ale od czasu do czasu wbije sobie coś postrzelać .
10/10 amx ? jak zrobisz plugina to dam ci tak .

Ale teraz jestem na NIE!

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.