Jump to content

Bezbpieczenstwo Graczy

cros
 Share

Recommended Posts

Siema mam propozycje w celu troski o graczy waszego serwera. Jest pewna osba o nicku TeKa, która w sobotni dzien przejebała 12h (dokoladnie 710minut) tylko na tym COD201. Podejrzewam ze ta persona nie posiada kobiety czy też znajomych w swiecie realnym, jest to prawdopodobnie osoba malotenia oderwana od zycia codziennego zyjaca na koszt rodzicielki. Pomóżmy mu wrocic do zywych, dbajmy o młodych aby nie skonczyli jako zjeby przed moniterem. 

Jestem za wprowadzeiem limitu dziennego wynoszacego w zwiazu z wakacjami powiedzmy 5h.

TeKa? No proszę Cię. Nie znasz go, a oceniasz. Teczka ma ponad 20 lat i kobietę, więc nie wypowiadaj się na jego temat w taki sposób. Chodzi do pracy i w czasie wolnym od niej gra. Co za głupie spekulacje, ktoś gra 12H to co? Od razu dziecko? I co to za pomysł z limitem grania, od wyliczania czasu do gry są rodzice, a nie ludzie którzy się nie znają. Co za debilny pomysł.

A żeś do**b** xD Nigdy w życiu nie słyszałem podobnej głupoty. Zabraniasz graczom grać ? Sam sobie wyznaczasz czas który możesz poświęcić na grę, a nie jakiś 'limit'. A co do Teka, tak jak kolega wspomniał wyżej :)

Za kogo się uważasz, że chcesz decydować o życiu obcej Ci osoby? Pomijając to, że TeKa jest w moim wieku, ma żonę i dziecko, a to jak spędza swój wolny czas, to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i Tobie nic do tego. Jak będzie chciał to zwolni się z pracy, opuści rodzinę i będzie siedział 24 godz na naszym serwie i Ty nadal nie będziesz miał nic do powiedzenia. Zamykam i mam nadzieję, że już nie zobaczę podobnych głupot, bo słabo się robi czytając coś takiego.

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.