Jump to content

Bezbpieczenstwo Graczy


cros
 Share

Recommended Posts

Siema mam propozycje w celu troski o graczy waszego serwera. Jest pewna osba o nicku TeKa, która w sobotni dzien przejebała 12h (dokoladnie 710minut) tylko na tym COD201. Podejrzewam ze ta persona nie posiada kobiety czy też znajomych w swiecie realnym, jest to prawdopodobnie osoba malotenia oderwana od zycia codziennego zyjaca na koszt rodzicielki. Pomóżmy mu wrocic do zywych, dbajmy o młodych aby nie skonczyli jako zjeby przed moniterem. 

Jestem za wprowadzeiem limitu dziennego wynoszacego w zwiazu z wakacjami powiedzmy 5h.

Link to comment
Share on other sites

TeKa? No proszę Cię. Nie znasz go, a oceniasz. Teczka ma ponad 20 lat i kobietę, więc nie wypowiadaj się na jego temat w taki sposób. Chodzi do pracy i w czasie wolnym od niej gra. Co za głupie spekulacje, ktoś gra 12H to co? Od razu dziecko? I co to za pomysł z limitem grania, od wyliczania czasu do gry są rodzice, a nie ludzie którzy się nie znają. Co za debilny pomysł.

Link to comment
Share on other sites

A żeś do**b** xD Nigdy w życiu nie słyszałem podobnej głupoty. Zabraniasz graczom grać ? Sam sobie wyznaczasz czas który możesz poświęcić na grę, a nie jakiś 'limit'. A co do Teka, tak jak kolega wspomniał wyżej :)

Link to comment
Share on other sites

Za kogo się uważasz, że chcesz decydować o życiu obcej Ci osoby? Pomijając to, że TeKa jest w moim wieku, ma żonę i dziecko, a to jak spędza swój wolny czas, to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i Tobie nic do tego. Jak będzie chciał to zwolni się z pracy, opuści rodzinę i będzie siedział 24 godz na naszym serwie i Ty nadal nie będziesz miał nic do powiedzenia. Zamykam i mam nadzieję, że już nie zobaczę podobnych głupot, bo słabo się robi czytając coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.