Jump to content

[Podanie] xartE

xartE
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: xartE

Twoje imię: Patryk

Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/id/xarteence/

Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=xartE

Staż w Counter-Strike 1.6: Since 2011

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Według skali podanej we wzorze, śmiało mogę dać sobie dziesiątkę. 

Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Od 2012 roku. Staram się prowadzić kreatywnie i wymyślać własne zabawy, które podobają się każdemu i wielu graczy z nich korzysta, staram się tym urozmaicać rozgrywkę na serwerze.

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Jasne, miałem nawet swoje serwery, byłem Kandydatem na blacklisted (konto od 2014), demkami i łapaniem cziterów interesowałem się od początku mojej gry, dużo czasu na to poświęcałem i mam ogromną wiedzę na temat czitów, opiekun UB Team na paru sieciach, w tym u Rumcajsa i izcoN'a, własny serwer z rankingiem gametracker 768 (poniżej tysiaka to marzenie każdego właściciela serwera) z 32 slotami i drogą reklamą. O godzinie 22 był pełny, naprawdę dobre czasy. Jestem aktualnie adminem na serwerze CS:Source i nie było na mnie jeszcze żadnej słusznej skargi - wypełniam obowiązki bezbłędnie. Byłem administratorem na najlepszym niegdyś serwerze Jailbreak u naXe w roku 2014, był on TOP 1 serwerem JB w Polsce, według rankingu sięgał nawet do 200 pozycji. Godzina czwarta w nocy - 32 graczy podczas przerwy wielkanocnej. Swoje Jail'e też miałem. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście.

Czy posiadasz mutacje: Naturalnie.

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Szukałem Jailbreak'a poprzez Gametracker, wyszukiwałem jakiegoś wysoko położonego w rankingu i wypadło na ten.

Jakby ktoś miał mi wytykać błędy lub rozdrapywać stare rany - człowiek całe życie się uczy i uczy się na błędach. 

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.