Jump to content

[Podanie] Teoś

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: TeodorekXD
Twoje imię: Adam
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Nie posiadam.
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/TeodorekXD/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: Już nie pamiętam. Chyba 7/8 lat.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 7/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Od samego początku mojej gry był Jb.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.
Czy posiadasz mutacje: Nie.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Forum polecające sieci.
Edited by TeodorekXD
Kolory

Często składasz podanie, gdybyś mniej używał mikrofonu pewnie by to nie przeszkadzało graczom, więc jestem na tak.

+Miał admina

+Mikro

-Głupio stracił swoją szansę

Jeżeli nie dostaniesz admina przez to twoje banowanie będę zaskoczony. Do trzech razy sztuka :D

Troszkę gram na JB, nie bierz tego do siebie Teo, ale według mnie jest za wcześnie. Jak wyglądałaby sieć w której adminuje osoba bez mutacji? Taki ktoś traci od razu autorytet. Poczekaj, wstrzymaj się, plus za to, że ogarniasz CT lepiej niż niejeden starszy gracz.

Szczerze? Jestem na Tak

+Pracowity

+Bardzo sie stara i to widać 

+ Mikro

+ Sadze ze nie zmarnowal by szansy

PS: Napewno wiekszym autorytetem jest osoba bez mutacji ale ogarniającą niż osoba ktora na serwie nie potrafi sie zachowywać i wszczyna kłótnie.... Pozdrawiam

Edited by Sznycel

Ja jestem na tak, ogarniasz jak nie jeden starszy gracz, ale z tą mutacją słabo strasznie.

Edit: w ogóle nie rozumiem dlaczego pod podaniem wypowiadają się ludzie którzy nie grają na owym serwerze, nie powinien  być za to Warn?

Edited by pfff

Guest Shōto

Można mu dać szanse myślę ze teraz uda mi się przez jeden mały  błąd go nie stracić ogólnie teodorek jest miły i ogarnia dobrze ct niz nie jeden starszy gracz ogólnie zwraca uwage innym graczom  którzy łamią regulamin jestem na tak :)

Ja jestem na TAK!
+Wielki plus za GT

+Miły, ogarnięty, pomocny

+Fajnie, kreatywnie prowadzi na CT

+Mikrofon

Ja nie rozumiem ludzi którzy czepiają się wieku lub mutacji. Teodor jest "o stopień" wyżej niż niektórzy "dojrzali" bo ciężko tak nazwać niektórych. Nie wiek czy głos decydują jaki kto jest...

A i jeszcze jedno... dajcie młodszym się wykazać. Nie raz widzę osoby które zachowują się nieadekwatnie jak na swój wiek ;) 

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.