Jump to content

Zmora

remo
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Remo.	

Nick oskarżonego: Zmora

IP/ID admina/gracza na którego składasz skargę:--

Opis sytuacji: grałem sobie zabijałem biedaków aż zaczęły się teksty typu zajebie cie itp zwróciłem uwagę koledze jakiemuś z adminów tekstem "sam się za**b" admin zwrócił mi uwagę żebym się ogarną, to mu powiedziałem żeby pilnował swojego kolege bo tez kozaczy aż nagle dostałem bana za obrazę nie wiem pokaz dla kolegów z serwera czy coś nie mam dowodów na to bo to było na spontanie pod koniec jeszcze jakiś B4rtek zaczął kozaczyć tez mu odpowiedziałem nie kulturalnie myślą ze mogą kozaczyć bo znają admina. . 

Czas zdarzenia: 28.06.2017 - 13:44:45

Dowody[dem/ss]:

Haha banuje za obraze wszystkich i bez względu czy kogoś znam czy nie. Tobie zwróciłem uwage to zacząłęś bluzgać na mnie więc dałem CI bana po czym ty juz całkowicie straciłeś kontrole nad tym co mówisz i jechałeś po wszystkich. A po 2 daj jakis dowód  że nie słusznie Cie zbanowałem. Za to co powiedziałes po banie powinienem Ci go przedłużyć.

Edited by Zmora

Myślę że Nasi admini po jednym przekleństwie nikogo za darmo nie banują ponieważ

2. Dozwolone jest nie nadmierne przeklinanie

Choć ban mógł być krótszy to i tak niestety żadnych dowodów nie ma.
Następnym razem zamiast pisać skargę o taka głupotę po prostu powiedz Mi na steam a Ja już adminom powiem żeby tez zbastowali język.
Ban słuszny

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.