Jump to content

e many - skarga.

reiden12364
 Share

Recommended Posts

Twój nick: reiden

Nick gracza/admina: e many

Czas zdarzenia: 13:40; 06-28

Ip i steam id gracza/administratora:  STEAM_0 : 1 : 10220744 ;   91.192.89.153

Opis sytuacji:  Nie rozumiem właściwie co tu zaszło, dostałem bana z powodem " kampisz jako zm". Już ch*j, że na 30 minut to tam nic. Domagam się wytłumaczenia na jakiej podstawie dostałem takiego bana. Czekam  na opis sytuacji od administratora banującego. Mój opis sytuacji jest następujący.  Od sedna- Wbiłem do kampy aby użyć antidotum, ale do kampy wbił camper ( człowiek) i go zaraziłem. Ten swoim szczególnie psychogennym zachowaniem wyskoczył z serią bluzgów ( plik załączony poniżej ). Nawet reakcji nie było ze strony admina, brawo. Wyszedliśmy z kampy, lecz ten od razu do niej wbiegł, a za nim inny gracz, który chciał razem z nim użyć antidotum, dlatego wbiegłem za nimi. Uzyli oboje anti, to zaraziłem jednego z nich " K4RaMbA ", lecz ten blokował swojego przyjaciela to co miałem zrobić odejść?? To jest dosyć szczegółowy opis sytuacji, jaka tam zaszła. Pytanie - dlaczego jeśli juz dostałem tego bana, to gdzie ban dla " C4Mp3r ". Nie  potrafie zrozumieć, jak to jest, że admin nie sprawdziwszy sytuacji jaka się zadziała daje bana z masztu. Czekam na twój opis sytuacji, równie obszerny a nie 3 słowa, administratorze. :)

Dowód (demko/ss):

Bez tytułu.jpg

Edited by reiden12364

Nie pamiętam dokładnie sytuacji aczkolwiek jeżeli kampiłeś jako zombie w kampie, to nam byl nieunikniony. 

To nie jest moja wina że Ty jesteś złośliwy i specjalnie czekałeś w kampie żeby tylko inni nie mogli wziąć anti.

Na przyszłość jeżeli zostaniesz zarażony, odrazu wychodzisz z kampy i atakujesz następnych ludzi. Odrazu ostrzegam że następny Bedzie dłuższy ?

Chwila, może ja też chciałem wziąć antidotum, ale C4MP3r mi przeszkodził... W tej sytuacji tylko ja zostałem ukarany a skoro to jest kampienie jako zombie, to ukaranych powinno być jeszcze dwóch graczy, ew. tylko ten C4MP3r. Nie pamiętasz sytuacji bo cie tam nie było, polegałeś jedynie na słowach kumpla, który jeszcze bezczelnie mnie zwyzywał na capslocku - kolejny powód by mu dać bana.   

1 godzinę temu, e many napisał:

Na przyszłość jeżeli zostaniesz zarażony, odrazu wychodzisz z kampy i atakujesz następnych ludzi. 

Nie boli mnie to, że dostałem bana, boli mnie to, że facet, który zwyzywał mnie ( zaraziłem go ) a następnie nie wychodził z kampy - jak mówisz powinno od razu po zarażeniu wyjść z kampy i zarażać innych, a więc kolejny powód do bana dla C4MP3Ra -  Nie został kompletnie ukarany. 

Pytanie moje na dziś - bo mam nadzieję, że szybko zostanie to wyjaśnione a facet zostanie ukarany - Czym sie sugerowałeś banując mnie? Gdyby ci napisał, że latam odpalony, też byś uwierzył?

Ty nie chciałeś wziąć anti. Po prostu wszedłeś do kampy bo nie chciałeś żeby Camper wziął sobie anti.

A Camperowi uwierzyłem na słowo bo to mój serdeczny kolega. Natomiast jeżeli macie problemy z Camperem to wyjaśnijcie to między sobą a nie prowokujcie mnie do takich radykalnych środków.

http://www73.zippyshare.com/v/ELW8ISLI/file.html

Od 21:45 zaczyna się runda. Nie wiem czy wy macie takie HLTV czy to u mnie coś popsute, ale nie widać, żeby ktokolwiek pisał na czacie. W momencie gdy zarażam C4MpeRA on przez chwilę afczy - wykurwia mnie , straszy banem, którego faktycznie dostałem.  

Koleżeństwo jak nic, że wystarczy słowo żeby komuś dać bana.

Jeżeli to co zrobiłem zostanie uznane za kampienie, odpowiedzialność powinna dosięgnąć również C4MPERA.

Reiden czytam te kom i poprostu nie wiem co myśleć wbijasz do kampy jako zm masz 5 sec aby uzyc anti.Nie uzywasz go a zaraziłes jakiegos typa.Jesli miałes zamiar brac anti to po co zaraziłes tego typa po co wbiłes do kampy i nie dałes szans mu wziasc anti skoro ty tez miales zamiar wziasc trzeba było go zblokowac czy cos i ktos by go zarazil i tyle tak ??.To że cie wyzywał i poczułes sie urazony to zgłosic [email protected] ten i ten mnie wyzywał.Jesli byl jeden adm gral na serwie no sam nie ogarnie skoro gra tak? bo nie widzi wszystkich.Musi tez polegac na słowach innych.Dostałes bana na 30 minut tak jak sie nie myle ? Moim zdaniem ban na 30 minut nie jest długi mozesz zapalic fajeczke wypic piwko czy cos.Jednynie tylko jesli uraził Cie ten gosc bo cie wyzywał pisac [email protected] ze gosc cie wyzywa spamowac zrobic ss consoli i wtedy pisac skage.Takie mam zdanie ;) wiec moim zdaniem ban słuszny tylko z wyzwiskami pisz jak ktos cie wyzywa lub robi cos zle a napewno ten gracz zostanie zbanowayn.Moja odpowiedz wynika tylko z tego co czytam nie sprawdzałem dekma moze sie myle moze nie ale no mysle ze to jest taka hmm afera ale luzik. POZDRAWIWAM 

33 minuty temu, charli188 napisał:

Musi tez polegac na słowach innych.

Co proszę??? :o

34 minuty temu, charli188 napisał:

Dostałes bana na 30 minut tak jak sie nie myle ? Moim zdaniem ban na 30 minut nie jest długi mozesz zapalic fajeczke wypic piwko czy cos.Jednynie tylko jesli uraził Cie ten gosc bo cie wyzywał pisac [email protected] ze gosc cie wyzywa spamowac zrobic ss consoli i wtedy pisac skage. 

Jak już pisałem, ban mnie nie obchodzi, ani jego długość, ani jego powód. 

24 minuty temu, e many napisał:

Według mnie ban nadal jest słuszny :) 

Jakby mnie to interesowało..

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.