Jump to content

Podanie Feyek.

Feyek
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Feyek.
Twoje imię: Marcin.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):http://steamcommunity.com/id/Feyek/
Link do Game Tracker: Nie Posiadam (Jak narazie).
Staż w Counter-Strike 1.6: Dobre 3lata.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 5/10.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Aktualnie miałem przerwę 5miesięczną, grałem na serwerach dobre pół roku, może rok.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Nie, ale może się to zmieni, (TA SKROMNOŚĆ XD).
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.
Czy posiadasz mutacje: Tak.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Kilka miesięcy temu znalazłem Wasz serwer na internecie,
pomyślałem zagram sobie, i od tamtej pory bywam tylko na JailBreak'u.
PS. Na waszym serwerze jestem lubiany przez wielu, prawdopodobnie dlatego że grałem tam długi okres z 3-5miesięcy temu, lecz komputer musiał być zrobiony w 100% i dlatego teraz dopiero zaczynam grę. 
Mój były nick to Ganjowy, składałem jedno podanie kilka miesięcy temu lecz nie miałem dużo godzin na forum, A NOI WIEM ŻE TUTAJ NIE MAM ZBYT DUŻO POSTÓW ITP. BO KONTO 5MINUT TEMU ZAŁOŻONE Z TEGO POWODU ŻE NIE PAMIĘTAM DO GANJOWY'EGO HASŁA ANI LOGINU :/ . Można to sprawdzić na serwerze ;).
Pozdrawiam, Feyek.

Focus, aktywność na forum na Ganjowym posiadałbym jakieś 5miesięcy aktualnie lecz zapomniałem do niego wszystkiego.

Aktywnosc na serwerze posiadam 20h na tym koncie obecnie, a na Ganjowym miałbym z 3miesiące.

Staż na serwerze min. 1tydzień posiadałbym jakieś 5miesięcy...

Nie dokładnie przeczytałeś, jestem byłym graczem,lubianym, i codziennie jestem obecny na serwerze po minimum 3godziny.

Lecz wróciłem do gry dopiero wczoraj...

Nie no.. Z takim GT nie przejdziesz..

Posiedź na serwerze i wtedy złóż podanie.

Inne serwerownie jak i fora sie nie liczą (Nie wiem czy chodzi Ci o inną serwerownie czy inny nick.)

-Gt

Nadrob posty (to nie problem) i posoedz z nami troche dluzej. Daj sie poznac pozostalym bo wielu nie pamieta co sie potwoerdza wyzej. Przeczytaj regulamin zanim zlozysz podanie. Jesli zostanie odrzucone (a zapewniam ze tak sie stanie) masz min. 7dni by zlozyc kolejne. Po 7dniach jak nadrobisz GT i na OBECNYM koncie forum nadrobisz zaleglosci wtedy skladaj i rozpatrzymy ponownie. GT nie problem zalozuc konto tak wiec polecam sie stosowac do wzoru bo takie podania jal Twoje powinny byc odrzucane z automatu. 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.