Jump to content

Blladeerek
 Share

Recommended Posts

1.Twój nick z gry: Blladeerek
2.Twoje imię: Piotrek
3.Wiek: 15
4.Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Tak, posiadam: http://steamcommunity.com/id/Blladeerek/
5.Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Blladeerek/80.72.42.126:27015/
6.Staż w Counter-Strike 1.6: Z 4-5 lat.
7.Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 7
8.Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Na serwerach typu "JB" gram około 3 lata.
9.Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, miałem tj. 4 Maps i Aim Map na tej serwerowni. 
10.Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam sprawny mikrofon.
11.Czy posiadasz mutacje: Ciężko stwierdzić, ale myślę że głos jest w porządku.
12.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Z serwera typu "FFA" postanowiłem pograć na "JB".

W ostatnich dniach GT nie zachwyca i jest to spowodowane kupieniem nowego komputera.

Edited by Blladeerek

13 minut temu, Blladeerek napisał:
W ostatnich dniach GT nie zachwyca i jest to spowodowane kupieniem nowego komputera.

W ostatnich dniach? Twoja aktywność jest beznadziejna ziomuś... pare razy w tygodniu Cie widzę, kiedyś byłeś bardziej aktywniejszy.

Jestem na NIE

- Popraw aktywność, a będę na tak ;)

Koleżko !

Ufam Ci, więc jestem na TAK.

Masz prawie wszystko co potrzeba.

Wiek. Cóż Zsolim też ma 15 lat, ale ma i mutacje. Z twoim głosem nie jest najgorzej ?. Jeśli poprawisz GT, będzie super. 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.