Jump to content

Zabawy [poprawa]

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Proszę o poprawkę zabawy Roobin Hood'a 

Na początku zabawy wyświetla nam się lista broni do wyboru i można w banalny sposób zbugować zabawe

Poza tym dziś strzelałem nie z kuszy tylko z palki i miałem scouta (przyznam się, że latałem ze scoutem ale nie wiedziałem, że mam kusze pod pałką) :D

Zabawa do poprawy

Kolejna sprawa to /mecze jest według mnie zbędne albo by można było zmodyfikować ją w ten sposób by podczas życzenia

odliczany czas został przerwany w celu uniknięcia takich właśnie sytuacji 

Niemożliwe, żeby na tej zabawie pojawiło się menu wyboru broni, gdyż w pluginie nie ma nawet menu. Najprawdopodobniej dopiero wbiłeś do ct i pojawiło Ci się menu broni lub po prostu wpisałeś /guns.

Co do /mecz to jest to bardzo fajna komenda pozwalająca zagrać mecz 1-minutowy lub 30-sekundowy, drużyna przegrana zazwyczaj próbuje się buntować, ale nie może, gdyż nie może już chodzić.

W tej sytuacji, gdzie Twoja dziewczyna złożyła skargę, było coś w ogóle niezrozumiałego, a mianowicie prowadzący włączył mecz i kazał im grać do 1 gola. Chyba wiadomo, że 1 gola można bardzo szybko trafić i to dlatego, gdy ona wybrała pojedynek to czas cały czas się odliczał. Nie byłoby tej sytuacji, gdyby prowadzący nie dał im rozegrać pełnego meczu lub po prostu nie włączając meczu tą komendą.

Co do 2 ok ale wracając do 1 to grałem wcześniej normalnie. Samo mi wyskoczyło ja guns nie wpisywałem ale to Ci powiem nie pierwszy raz tak sie dzieje

EDIT: Właśnie znowu się zbugowało i CT miało broń a nikt nie pisał /guns bo akurat Ci panowie nie znają takiej komendy. Mimo mojego ostrzeżenia zabijali z broni i posypały się bany 

Edited by daniel24145

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.