Jump to content

Podanie SMN

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: 'ScreamMyName
Twoje imię: Daniel
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): SID
Link do Game Tracker: GT
Staż w Counter-Strike 1.6: +2000 godz. na Steam oraz szmat czasu na NS.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9 z malym minusikiem ale wciaz sie rozwijam
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Sporo czasu nie jestem w stanie tego zliczyc
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak. Poniezej podsylam swoje podania tam znajdziecie wiecej informacji dot. tego pytania
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiscie tak

Czy posiadasz mutacje: Rzecz jasna :)
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Chyba przy instalacji cs'a

Cos od siebie: GT na ta chwile moge miec slabe ale to z tego powodu, ze ostatnimi czasy ucze swoja dziewczyne grac by na mnie nie byla zla i mogla tez czerpac w jakis sposob z tego 'przyjemnosc' :D regularnie zagladam na serwer od czasu rezygnacji pod nick Kinia<3. Jestem tu juz stalym graczem od kilku miesiecy tak wiec mam nadzieje, ze obecna statystyka czasu gry nie stanie na przeszkodzie. Dodam, ze mialem tu Admina dlugi czas i z podan: klik oraz klik wywiazywalem sie w stu procentach. Jestem znana osoba na serwerze kojarzona raczej z pozytywnej strony. Kiedy pelnilem funkjce ADM nie bylo na mnie zadnej skargi (!) wrecz pochwaly. Kiedy juz moja nie jest zla o to, ze gram moge wrocic i pilnowac porzadku dalej. Nawiasem... Czytajac podanie osoby ktore mnie nie znaja uprzedzam, ze nie dostalem zadnego degrada tylko zlozylem rezygnacje. 

Pozdrawiam,

ScreamMyName

Kurczę... Zmieniasz zdanie, lecz nie dawno złożyłeś rezygnacje..

Na tak.

Miał admina

Mutacja.

Edited by Guest
Przypadek.

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.