Jump to content

Skarga na Michasssss

Sadysta
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Sadysta
Nick gracza/admina: Michasssss
Opis sytuacji: NADUŻYWANIE UPRAWNIEŃ ADMINA, NADUŻYWANIE [email protected]@, UTRUDNIANIE PROWADZENIA, PROWOKACJA WIĘŹNIÓW
IP/SID: Znacie.
Data i czas zdarzenia: 23.06, godzina 21:30-21:45
Dowody(ss/demko):  http://www50.zippyshare.com/v/4oGXjO7s/file.html  HLTV  rozpiszę

Wycinek z Konsoli, nie mam screena, ponieważ nie mam programu umożliwiającego zrobienie zrzutu ekranu w grze, a po włączeniu trybu okienkowego CS, konsola się resetuje, więc wycinek, rzecz jasna wszystko można sprawdzić w logach, jeśli nie uwierzycie.

[Najlepsi] *SPEC* Mleczkoo :  /gang

Gamper dropped

[INFO] Aby zobaczyc regulamin serwera wpisz /regulamin

ADMIN Michasssss: vote custom

[Najlepsi] *DEAD* Pixa Vixa :  w

BoB voted for option #1

TeodorekXD voted for option #1

koksek2005 voted for option #1

Vlesso voted for option #1

erykoss voted for option #1

Pixa Vixa voted for option #1

Dzik! Sz3ryF^^ voted for option #1

Mleczkoo voted for option #1

Voting successful (got "8") (needed "1"). The result: Czy TeodorekXD TO PAROWAA DOBRE TEGO SLOWA ZNAC - TAK

[Najlepsi] *DEAD* Pixa Vixa :  mleko

Demka dzieją się po rozpisanym HLTV

Zaczyna się dzień 4 (19:30)

21:30 Akcja zaczyna się rozkręcać, Michas cały czas mówi jednocześnie z prowadzącym, co widać po świecących się dymkach. W międzyczasie admin Focus, zażenowany jego postawą zwraca mu uwagę, ten nie robi sobie z tego nic.

24:00 Apogeum się zaczyna, Teodorek wydaje polecenia, można powiedzieć że przekrzykują się z Michasem wzajemnie i nic nie słychać. Zostaję wylosowany i pada polecenie którego nie słyszę, na czacie, co niestety tylko w logach będzie można sprawdzić, piszę "powtórz, nic nie słychać" (kilka razy), po czym zostaje zabity. 

28:00 W tym czasie zaczynają się demka w paczce, dokładnie w tym momencie admin zatrzymuje się, żeby robić ankietę, którą pokazałem powyżej.

Na demkach pokazana jest prowokacja ze strony admina do graczy oraz utrudnianie rozgrywki. W międzyczasie na HTLV podczas dnia 4. możemy zobaczyć nadużywanie [email protected]@.

Mimo zwróconej uwagi przez Focusa, Michas nie robi sobie z tego nic. Rzecz jasna, gdy puściły mi nerwy, że nie można grać, bo jedna osoba utrudnia rozgrywkę, puściłem parę kurw na [email protected] ( przyznaję się) i wytłumaczyłem adminowi co sądzę o tej sytuacji, nie zrobił sobie z tego nic. 

Bardzo proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji w stosunku do admina. Jego zabawa uprawnieniami admina utrudnia rozgrywkę na serwerze odbierając przyjemność z gry. 

PS. Sam fakt, że admin do tej pory nie odebrał rangi na forum (admina ma już jakiś czas), świadczy o jego stosunku do serwerowni. Może czeka, aż łaskawie ktoś wyższy mu ją przydzieli :D ? 

Tak jak piszę, szkoda, że nie udało mi się nagrać początku rundy z dźwiękiem, ale widać na HLTV, że przez większość czasu przez który prowadził Teodorek, admin mówi przez mikrofon jednocześnie z nim, mimo upomnień nie poprawia swojego zachowania. Dodatkowo robi durne ankiety w których obraża graczy. Uprzedzę jego wypowiedź, bo na pewno napisze zaraz, że to dla żartów było. Mimo wszystko nie tak admin powinien wykorzystywać swoje uprawnienia na serwerze, więc argument "dla żartów" go nie usprawiedliwia.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i zapoznać się z całą rundą 4. oraz z króciutkimi demkami. Liczę, że opiekunowie wyciągną odpowiednie konsekwencje i nie skończy się to na słownej reprymendzie :)

Jak zawsze pozdrawiam,

~Sadysta

Według mnie skarga jest w 100% właściwa. Michaś ma admina 5 dni, a nadużywa go jak mu się podoba. Sam vote z takim powodem jest po prostu śmieszny, a jakość jego mikrofonu jest (za przeproszeniem) do du*y. Nagrałem właśne demko jako "próbkę" dźwięku z jego mikrofonu, którą dodam tu. Możecie śmiało stwierdzić, że gada albo przez mikrofon wbudowany w laptop (Chociaż wątpię, bo większość takich ma dobrą jakość) albo przez mikrofon za 5 zł.

Po 2. Nadużywa te "[email protected]" nie do poinformowania kogoś nie żyjącego, lub by odpowiedzieć komuś na jakieś pytanie, tylko używa to po to żeby "BYŁO śmiesznie" 

Według mnie Admin jest do wywalenia. A jeżeli Wy opiekuni JB stwierdzicie mi, że jestem cymbałem i idiotą, bo powinniśmy współpracować z innymi adminami, bo już powiedzieliście tak w forum dla adminów i admin na admina nawet skargi nie może napisać lub się wypowiedzieć tak, żeby innego Admina jeszcze bardziej ud****ć lub wyrazić swoje zdanie, to uprawnienia możecie i mi odebrać.

Demko "próbka": http://www11.zippyshare.com/v/tGqldDHc/file.html

Edited by FocuS

Z skargą niestety nie mam nic wspólnego, bo przy tym mnie nie było, ale wspomnieć mogę tutaj w sprawie jego mikrofonu. Nie wiem, czy ten mikrofon ma 20 lat, czy gdzieś go znalazł na osiedlu, ale jest ono w wręcz okropnym stanie. Słuchanie jego poleceń, kiedy prowadzi jest po prostu męczące i niekomfortowe przez tak słabą jakość mikrofonu. Zawsze go unikam, kiedy jest prowadzącym strażnikiem. Według mnie admin powinien mieć SPRAWNY mikrofon, zresztą samo podanie o admina tego wymaga. 

@FocuS ty każdego admina starasz się zdegradować? Wpierw skarga na mnie a teraz michasss.

Nie widzę problemu w mikrofonie Michasss'a chodź nie jest najlepszej jakości.

Co do skargi nie tylko on nadużywa admina... Pan zsolim też sobie go potrafi nadużyć do pewnych rzeczy.. Nie powiesz że nie.

Ale cóż... Niech opiekunowie zadecydują

Chce się wypowiedzieć 

Nie czuję się obrażony tamtym vote. Choć było to nadużywanie i skarga słuszna to wystarczy upomnienie slowne i +1 do wiecie czego . Degrada odrazu dostać?  A i jeszcze jedno.

Michasss nie przekrzykiwal mnie, a jeśli tak to nie zauważyłem tego mój błąd.  Mogłem powtórzyć. Jak wiedzę jak już ktoś napiszę skargę na gracza to już całe brudy wychodzą na wieszch. Zawinił ale do cholery każdy gracz popełnia błędy. Tak uprzedzam odpowiedz Adminowi też zdarzają się błędy on też jest człowiekiem. Do mikrofonu. Michassss nie ma dobrego mikrofonu ale słychać go nie to co TwojegoPana jego to nie słychać. 

Edited by TeodorekXD

Gracz zostaje zdegradowany, za bardzo pewny siebie się stał po zdobyciu admina. Regulamin złamał wielokrotnie, a najgorszym jest zagłuszanie prowadzącego, oraz rozmawianie na swoje tematy, ignorując w zupełności CT'ka, który usiłował poprowadzić rundę. Napieprzanie bindami, wtedy, gdy jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ zasłania to całkowicie ekran innym graczom, no i jeszcze te vote, które jest żałosne.

@FocuS chodzi o to, żebyście nie robili wiochy kłócąc się na serwerze, od tego są różnego rodzaju komunikatory. Admin na admina tego samego serwa nie powinni sobie  pisać, bo to też śmiechu warte, od tego można napisać opiekunom na pw, żeby to zweryfikować. Sam fakt, że zwróciłeś drugiemu adminowi uwagę, że robi coś źle mnie bardzo cieszy :).

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.