Jump to content

Podanko by pfff

Guest pfff
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: pfff
Twoje imię: Dawid
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Niestety NS.
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/pfff/80.72.42.126:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6: Przeszło 5 lat :)
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Dałbym sobie śmiało 7 :)
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Praktycznie gram od zawsze, uwielbiam ten typ serwera
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Oczywiście, nie będę wymieniał serwerowni, ale tak miałem 
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście 
Czy posiadasz mutacje: Też jest 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Zaczęło się od tego, że wróciłem po pół rocznej przerwie, a jako że chciałem sobie pograć bo pograć to wszedłem na dd2, śmiało założyłem konto na forum, a patrze że tutaj JB jest no to wszedłem i tak o to pojawił się pff na 1s2k :)

Chciałbym dodać coś od siebie, tak wiem że nie mam tego tygodnia na forum, tak wiem że jestem na serwerze zaledwie 4 dni, lecz GT mówi też za siebie ;p Przez te 4 dni coś tam byłem, kogoś tam poznałem. Pewnie ludziom może się nie spodobać że nie spełniam wymagań, ale myślę że nie powinno te kilka dni mniej zrobić większego problemu, nie będę pisał że idealnie się nadaje na to stanowisko, bo w co drugim podaniu takie coś jest zawarte, nikt nie jest ideałem.. Każdy popełnia błędy :)

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam ~ Dawid.

Jesteś spoko i ogólnie jesteś pozytywną osobą, prowadzisz kreatywnie i widać, że ogarniasz tryb, ale to nie przejdzie ze względu na staż na tym serwerze.. Wymagania to jednak wymagania, musisz na serwerze pograć. Naprawdę chciałbym żebyś się przedostał na funkcję administratora, jednak musisz poczekać z tym podaniem jeszcze trochę czasu.

Ja na nie.

- Od kilku dni grasz

- Rzadko Cię widziałem na ct'kach

- Steam

+ Wiek

+ Mutacja

Myślę że śmiało możesz spróbować lecz za tydzień.

Edited by Guest
Pomyłka

Godzinę temu, Mario™ napisał:

- Nie spełniasz wymaganych 2000min..

Wymagane są 1200 minut, które spełnia. (20 h = 1200 min)

Jestem na Nie

Grasz za mało na serwerze, daj się bardziej poznać graczom jak i adminom. Nadrób forum i będę na Tak.

Jeśli dalej będziesz tak grał na serwerze to na 99% dostaniesz admina. CT ogarniasz bardzo dobrze, oczywiście nie jest to perfekcja, gdyż grasz tutaj od 4 dni i cudem byłoby to, gdybyś nie popełniał błędów. Zapraszam za tydzień!

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.